banner2

Aşk Taktikleri filminin konusu nedir? Aşk Taktikleri filmi oyuncuları kimler, Netflix'te yayınlandı mı?

Fragmanı yayınlanan ve Demet Özdemir ile Şükrü Özyıldız'ın başrollerini paylaştığı Aşk Taktikleri filminin Netflix'te ne zaman yer alacağı merak konusu oldu. "Aşk Taktikleri filminin konusu nedir? Nerede çekildi? Netflix'te yayınlandı mı? Aşk Taktikleri filmi oyuncuları kimler?" sorularının yanıtlarını sizler için derledik.

Sinema / Dizi 11.02.2022, 17:01
Abone ol
Aşk Taktikleri filminin konusu nedir? Aşk Taktikleri filmi oyuncuları kimler, Netflix'te yayınlandı mı?

Uzun zamandır beklenen Aşk Taktikleri projesinin fragmanı Netflix'te yayınlandı.Peki Aşk Taktikleri filminin konusu nedir? Nerede çekildi? Netflix'te yayınlandı mı? Aşk Taktikleri filmi oyuncuları kimler? Netflix'in yeni filmine ilişkin detayları sizler için derledik.

AŞK TAKTİKLERİ FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Aşk Taktikleri filminin konusu ile ilgili Netflix’te şu ifadelere yer verildi:

“Biri senin için yanıp tutuşsun diye iddiaya girişir misin? Çapkın bir reklamcı ile öz güveni yüksek bir blog yazarı sıra dışı taktiklerle bunu başarmaya çalışacak.” ifadelerine yer verildi.

AŞK TAKTİKLERİ FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Netflix'in yeni filmi Aşk Taktikleri, Kapadokya'da çekildi. 

AŞK TAKTİKLERİ NETFLİX'TE YAYINLANDI MI?

Romantik komedi türünde iddialı bir yapım olan Aşk Taktikleri 11 Şubat 2022 Cuma Netflix platformunda izleyiciyle buluştu.

AŞK TAKTİKLERİ FİLMİ OYUNCULARI KADROSU

Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız'ın başrollerini paylaştığı filmde ayrıca Atakan Çelik, Doğukan Polat, Özgür Ozan, Deniz Baydar, Hande Yılmaz, Ecem Atalay, Yasemin Yazıcı gibi başarılı isimler bulunuyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!