banner2

Aşk Mantık İntikam final mi yapıyor? Reytinglerdeki düşüş şoke etti

Fox TV'de yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisi 24 Aralık akşamı 27. bölümüyle ekrana geldi. Bir süredir reytinglerde rakiplerinin gerisinde kalan dizinin final yapma ihtimali dizinin hayranlarını endişelendirdi.

Sinema / Dizi 25.12.2021, 16:46 25.12.2021, 17:02
Abone ol
Aşk Mantık İntikam final mi yapıyor? Reytinglerdeki düşüş şoke etti

Yaz aylarında yayınlanmaya başlanan ve romantik komedi türündeki hikayesiyle beğeni toplayan Aşk Mantık İntikam, yeni sezonda da devam ediyor. Burcu Özberk ve İlhan Şen'in başrolünde yer aldığı dizi bir süredir dram yapımına dönüştü. Hikayesiyle ilgili sık sık eleştiri alan Aşk Mantık İntikam'ın reytinglerinde büyük düşüş yaşanıyor.

Aşk Mantık İntikam, 24 Aralık cuma akşamı yayınlanan 27. bölümüyle reytinglerde ortalamanın altına geriledi. Total grubunda 11. sırada yer alırken, AB grubunda 12. sıraya yerleşti. ABC1 grubunda ise 9. sırada yer aldı.

Fox TV bu sezon ortalamanın altında reyting alan tüm dizileri için hemen final kararı almasıyla dikkat çekiyor. Aşk Mantık İntikam'ın reytinglerdeki düşüşünün devam etmesi durumunda ekrana veda etmesi bekleniyor.

Dizi, 31 Aralık Cuma günü yılbaşı özel programı olması nedeniyle yayınlanmayacak. 28. bölümün ne zaman izleyici ile buluşacağı henüz belli değil.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!