banner2

Aşk-ı Memnu'nun Beşir'i Baran Akbulut ekranlara geri dönüyor!

Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Beşir karakteriyle hafızalara kazınan Baran Akbulut, Aziz dizisinin kadrosuna katıldı.

Sinema / Dizi 03.09.2021, 12:30 03.09.2021, 12:49
Abone ol
Aşk-ı Memnu'nun Beşir'i Baran Akbulut ekranlara geri dönüyor!

2008-2010 yılları arasında ekrana gelen Aşk-ı Memnu uyarlaması o kadar sevildi ki, dizinin tekrar bölümleri yıllar sonra bile yoğun ilgi görmeye devam etti. Diziyle şöhreti yakalayan oyunculardan biri de Beşir karakteriyle Baran Akbulut oldu. Geniş kitleler tarafından tanınan Akbulut, dizi finalinden sonra Behzat Ç., Son Aşk ve Mavi gibi dizilerde rol aldı.

Başarılı oyuncu, Yedi Güzel Adam dizisinde şair Cahit Zarifoğlu'na, Yumus Emre Aşkın Yolculuğu'nda ise Molla Kasım'a hayat verdi.

Son olarak Kuzgun dizisinde rol alan oyuncu, 2 yıldır setlerden uzaktı. Akbulut, şimdi ise Show TV'nin yeni sezon için hayata geçirdiği Aziz dizisinin kadrosuna dahil oldu. Pazartesi günü çekimlerine başlanacak olan dizide Baran Akbulut, Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Simay Barlas ile birlikte rol alacak. Birsen Altuntaş'ın haberine göre oyuncu dizide ustabaşı Mustafa karakterini oynayacak.

AZİZ DİZİSİ OYUNCULARI

Show TV'de ekrana gelecek olan Aziz'in oyuncu kadrosunda Murat Yıldırım, Damla Sönmez ve Simay Barlas'ın yanı sıra Ahmet Mümtaz Taylan, Meral Çetinkaya, Fırat Tanış, Eren Hacısalihoğlu, Güven Murat Akpınar ve Baran Akbulut yer alacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!