banner2

Armie Hammer, taciz iddialarının ardından rehabilitasyona başladı

Bir süre önce tecavüz, istismar ve yamyamlık iddialarıyla gündeme gelen Armie Hammer'ın bir rehabilitasyon merkezine giderek tedaviye başladığı öğrenildi.

Sinema / Dizi 09.06.2021, 15:27
Abone ol
Armie Hammer, taciz iddialarının ardından rehabilitasyona başladı

Armie Hammer, hakkında çıkan istismar, yamyamlık gibi suçlamaların ardından tedavi için Florida eyaletinde bir rehabilitasyon merkezine kabul edildi. Vanity Fair'in haberine göre aktör, alkol, uyuşturucu bağımlılığı ve diğer sorunlarıyla ilgili tedavi görecek.

Hammer'a yakın bir kaynak, aktörün eski eşi Elizabeth Chambers'ı arayıp yardım istediğini ve tedaviye hazır olduğunu belirttiğini doğruladı.

34 yaşındaki oyuncu, iddiaların ortaya çıkmasından sonra yaşadığı Cayman Adaları'ndan ayrılmak üzere  Grand Cayman havaalanında görüldü. Bir kaynağa göre Chambers ve çocukları Hammer'a terminale kadar eşlik etti ve sarılarak vedalaştı.

Aktöre yakın iki kaynak, Vanity Fair'e Hammer'ın 31 Mayıs Pazartesi günü kliniğe girdiğini ve bir haftadan uzun süredir tedavi gördüğünü bildirdi.

Ocak ayında birkaç kadın, sosyal medya üzerinden aktörün duygusal istismar, manipülasyon ve cinsel şiddet uyguladığını iddia etti. Sonrasında Hammer'ın tecavüz ve yamyamlık içerikli mesajları ortaya çıktı. İddiaların ardından oyuncu, Jennifer Lopez'in başrolde olduğu Shotgun Wedding filminden ayrıldı.

18 Mart'ta ise Effie isimli bir kadın, aktörün kendisine tecavüz ettiğini, başını defalarca duvara çarparak yüzünü yaraladığını söyledi. Effie, "Dört saat boyunca kaçmaya çalıştım ama izin vermedi. Beni öldüreceğini sandım." dedi.

Hammer daha sonra The Offer, Billion Dollar Spy ve The Minutes gibi yapımlardan da ayrıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!