banner2

Arka Sokaklar'ın Rıza Baba'sına suikast! Rıza Baba'yı Mesut mu vurdu?

Arka Sokaklar dizisinin 610. bölümünden fragman yayınlandı. Rıza Baba'nın suikaste uğradığı sahne dizinin hayranlarını şoke ederken, kimin vurduğu ise merak konusu oldu.

Sinema / Dizi 03.01.2022, 12:58 03.01.2022, 13:29
Abone ol
Arka Sokaklar'ın Rıza Baba'sına suikast! Rıza Baba'yı Mesut mu vurdu?

Kanal D'nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar, 16. sezonuyla seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Bir süredir Rıza Baba'nın veda edeceği haberleriyle sıkça gündeme gelen dizinin 610. bölümünden fragman yayınlandı. Zafer Ergin'in canlandırdığı Rıza Baba karakterinin vurulması ise herkesi üzdü. 

Birkaç gün önce Arka Sokaklar'ın resmi Instagram hesabında siyah bir zemin üzerine 'Rıza Baba' yazılmış, karaktere ne olduğu büyük merak konusu olmuştu. Komiser Mesut ile kavga ettikten sonra yaşanan gelişmede Rıza Baba'yı kimin vurduğu araştırılmaya başlandı. Mesut'un olma ihtimali gerçekçi görünmüyor ancak şimdilik kimin vurduğu da bilinmiyor.

Rıza Baba'nın öleceği iddiaları konuşulurken, Zafer Ergin'in sezon sonuna kadar anlaşması olduğu, diziden ayrılmayacağı öğrenilmişti. Rıza Komiser'i kimin vurduğu ilerleyen bölümlerde belli olacak. Dizinin yeni bölümü 14 Ocak Cuma akşamı saat 20.00'de ekrana gelecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!