banner2

Arka Sokaklar bitti mi? Arka Sokaklar kaç bölüm yayınlandı? Arka Sokaklar dizisi devam edecek mi?

Arka Sokaklar bitti mi? Arka Sokaklar kaç bölüm yayınlandı? Arka Sokaklar dizisi devam edecek mi? Arka Sokaklar, her hafta yakından takip ediliyor. Son olarak 638. bölümüyle ekranlara gelen Arka Sokaklar, durumu ile ilgili seyirciler araştırmalarını arttırdı .Cuma akşamlarını vazgeçilmez dizisi uzun zamandır ekranlarda yer almıyor. bununla beraber izleyici de Diziye ne olduğunu ve akıbetini merak etmeye başladı. Arka Sokaklar bitti mi? yeni bölüm ne zaman ekranlara gelecek? işte detaylar..

Sinema / Dizi 26.01.2023, 11:55
Abone ol
Arka Sokaklar bitti mi? Arka Sokaklar kaç bölüm yayınlandı? Arka Sokaklar dizisi devam edecek mi?

Arka Sokaklar bir süredir ekranlarda yer almıyor. 17 yılı aşkın yayın hayatını devam ettiren dizinin bir süredir yeni bölümü yayınlanmadı.Her Cuma ilgiyle izlenen dizi için izleyiciler 'Arka Sokaklar bu hafta var mı, ne zaman başlayacak?' sorularınıcevaplarını araştırıyor. Arka Sokaklar en son 18 Kasım 2022 tarihinde 638. son bölümü ile ekranlara gelmişti.Sevilen dizinin yeni bölümü olacak mı, ne zaman yayınlanacak? İşte merak edilen bu bilgilerin detayları..

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM OLACAK MI?

Arka Sokaklar dizisi Cuma günlerinin vazgeçilmez dizilerinden biriydi. Bir süredir ekranda olmayan dizinin neden yayınlanmadığı merak ediliyor. En son 18 Kasım 2022'de 638. bölümüyle ekrana gelmişti. Arka Sokaklar dizisi 17 yıldır devam ediyor. Dizinin yeni bölümü uzun süredir yayınlanmayınca izleyiciler 'Arka Sokaklar bitti mi, yeni bölüm ne zaman, Arka Sokaklar bu akşam var mı? gibi soruların cevabını merak ediyordu. Beklenen açıklama İlker İnanoğlu'dan geldi.

Geçtiğimiz günlerde Arka Sokaklar'ın yapım şirketinden bir açıklama geldi. Açıklamada 'Dizinin yapımcılığını yapan Türker İnanoğlu'nun rahatsızlığı nedeniyle 45 gün yayına ara vermiştir." ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!