banner2

Antalya'da çekilen Guy Ritchie imzalı Five Eyes'ın çıkış tarihi belirlendi

Guy Ritchie'nin yönettiği, Jason Statham'ın ise başrolünü üstlendiği Five Eyes filminin gösterim tarihi belirlendi. Film, Ocak 2022'de izleyici ile buluşacak.

Sinema / Dizi 01.07.2021, 17:44 01.07.2021, 18:04
Abone ol
Antalya'da çekilen Guy Ritchie imzalı Five Eyes'ın çıkış tarihi belirlendi

Snatch, Lock Stock and Two Smoking Barrles ve Revolver filmlerinin ardından Guy Ritchie ve aksiyon yıldızı Jason Statham bir kez daha bir araya geliyor. Çekimlerinin bir kısmı Antalya'da yapılan Five Eyes filminin gösterime gireceği tarih duyuruldu. 

Five Eyes, dünyanın düzenini bozmakla tehdit eden ölümcül bir silah teknolojisinin satışını durdurmak için 'Five Eyes' isimli istihbarat teşkilatı tarafından işe alınan MI6 ajanı Orson Fortune'a odaklanıyor. CIA'nın yüksek teknoloji uzmanı Sarah Fidel ile çalışmak zorunda bırakılan Fortune, milyarder silah tüccarını takip etmek ve aralarına sızabilmek için tüm yeteneklerini kullanmak zorunda kalacağı bir göreve çıkar.

Senaryo, Ritchie ile sık sık birlikte çalışan Ivan Atkinson ve Marn Davies tarafından yazıldı. Oyuncu kadrosunda Statham'a ek olarak Aubrey Plaza, Josh Hartnett, Hugh Grant, Cary Elwes, Max Beesley ve Eugenia Kuzmina yer alıyor.

Filmin ismi Five Eyes olarak anılıyor ancak bunun değiştirileceği de söylentiler arasında. Gösterim tarihi ise 21 Ocak 2022 olarak belirlendi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!