banner2

Anna Karenina kimin eseri? Netflix Anna K dizisini kaldırdı mı?

Rusya Ukrayna arasında çıkan savaş sonrasında Netflix'in Anna K dizisiyle ilgili radikal bir karar aldığı iddia edildi. Bu haberin duyulması üzerine internette 'Anna Karenina kimin eseri? Netflix Anna K dizisini kaldırdı mı?' aramaları yapılmaya başladı. Peki Anna Karenina kimin eseri? Netflix Anna K dizisini kaldırdı mı?

Sinema / Dizi 02.03.2022, 15:40 02.03.2022, 17:15
Abone ol
Anna Karenina kimin eseri? Netflix Anna K dizisini kaldırdı mı?

Rusya Ukrayna savaşı giderek şiddetleniyor. Bu savaş üzerine Netflix, Rus kitabı olan Anna Karenina'nın uyarlaması Anna K dizisini yayından kaldıracak söylentileri çıktı. Haberin duyulması üzerine internette 'Anna Karenina kimin eseri? Netflix Anna K dizisini kaldırdı mı?' aramaları yapılmaya başladı. Peki Anna Karenina kimin eseri? Netflix Anna K dizisini kaldırdı mı?

ANNA KARENİNA KİMİN ESERİ?

Anna Karenina, Rus yazar Lev Nikolayeviç Tolstoy tarafından 1873 - 1877 yılları arasında bölümler haline basılmış bir romandır. 125 farklı yazarın hazırladığı bir listede zamanımıza kadar yazılmış en iyi roman sayıldı. Anna Karenina, 1870'lerin Rusya'sında, toplumun üst sınıfına mensup kişiler arasında yaşanan birbirinden bağımsız iki aşk macerasını konu alır. 

NETFLIX ANNA K DİZİSİNİ KALDIRDI MI?

Rusya'nın Ukrayna'ya saldırması üzerine "Netflix yaptırımda bulunmaya karar verdi." söylentisi yayılmaya başladı. Netflix, Tolstoy'un eseri Anna Karenina uyarlaması olan Anna K dizisinin çekimlerini durdurduğu iddia edildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!