banner2

Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde şoke eden ayrılık

TRT1'de ekrana gelmeye hazırlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisi dün yayınlanan fragmanıyla çok konuşuldu. Ancak dizi, bugün bir ayrılık haberiyle gündemde.

Sinema / Dizi 15.09.2021, 17:25
Abone ol
Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde şoke eden ayrılık

TRT1'in yeni sezon için hazırlıklarını sürdürdüğü dizilerden birisi de Uyanış Büyük Selçuklu'nun devamı niteliğinde olan Alparslan dizisi. Başrollerini Barış Arduç ve Fahriye Evcen'in paylaştığı Alparslan'dan dün yayınlanan tanıtım fragmanı dikkat çekti. Dizinin yayınlanacağı gün heyecanla beklenirken, Alparslan'da beklenmedik bir ayrılık yaşandı.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Akli Film'in yapımcılığını üstlendiği Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden yönetmen M. Çağatay Tosun ayrılma kararı aldı. Bu ayrılığın ardından dizinin çekimlerine ara verildi. Yönetmen koltuğuna kimin oturacağı ise henüz belirsizliğini koruyor.

Geçen sezon Melikşah döneminin işlendiği dizinin yeni sezonunda Sultan Alparslan'ın hayatı konu alınacak. Alparslan'ın kadrosunda Barış Arduç ve Fahriye Evcen'e Mehmet Özgür, Mim Kemal Öke, Erdinç Gülener, Barış Bağcı, Sarp Levendoğlu, Korel Cezayirli, Esila Umut ve Gizem Karaca gibi isimler eşlik ediyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!