banner2

All of Us Are Dead 2.sezon ne zaman cikacak?2. sezon fragmanı yayınlandı mı? konusu ne?

Yabancı dizi severlerin oldukça beğendiği All Of Us Are Dead 2. sezon fragmanı merak edilmeye başlandı. İzleyicler sıklıkla 2. sezona dair araştırmalar yapıyor. Peki All of Us Are Dead 2.sezon ne zaman çıkacak?2. sezon fragmanı yayınlandı mı? konusu ne? işte detaylar..

Sinema / Dizi 28.01.2023, 17:03
Abone ol
All of Us Are Dead 2.sezon ne zaman cikacak?2. sezon fragmanı yayınlandı mı? konusu ne?

All Of Us Are Dead 2. sezon fragmanı yabancı dizi severler tarafından merak ediliyor. izleyiciler  Netflix tarafından resmi olarak 2. sezonun duyuru gerçekleştirilmişti. Yapılan açıklamaların ardından izleyiciler tarafından All Of Us Are Dead 2. sezon merakla bekleniyor.

ALL OF US ARE DEAD 2. SEZON FRAGMAN YAYINLANDI MI?

2. Sezon onayını alan dizinin fragmanına dair asılsız videolar internet üzerinde dolaşıyor olsa da henüz resmi bir fragman yayınlanmadı. Netflix tarafından en kısa süre içerisinde 2. sezon fragmanının yayınlanması bekleniyor. Yeni sezon fragmanı yayınlandığında haberimizin içerisine eklenecektir.

ALL OF US ARE DEAD 2. SEZON NE ZAMAN?

Ekranların sevilen ve ilgi gören zombi dizisi All Of Us Are Dead, yeni sezonu için onay verildi fakat yeni sezon için henüz bir yayın tarihi resmi olarak verilmedi. All Of Us Are Dead 2. sezon yayın tarihi netlik kazandığında detaylar haberimizde verilecektir.

KONUSU NEDİR?

Dizi Güney Kore'de bir zombi kıyametinin aniden patlak vermesi nedeniyle bir lisede öğrencilerin can güvenliğinin tehdit altına girmesini içeren bir konuyu ele alıyor. Dizi genel itibarıyla Joo Dong-geun'un 2009 ve 2011 yılları arasında yayınlanan Now at Our School adlı webtoon'una dayanmaktadır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!