banner2

Al Sancak 2. bölüm HD izle! Pençe Timi'nden tüyleri diken diken operasyon! Al Sancak dizisi nefesleri kesti!

TRT 1'in yeni fenomen dizisi Al Sancak 2. bölümde ortalığı tozu dumana kattı. Peki, Al Sancak 2. bölümde neler oldu? Al Sancak dizisi 2. bölüm HD izle TRT 1.

Sinema / Dizi 25.01.2023, 18:54 25.01.2023, 18:55
Abone ol
Al Sancak 2. bölüm HD izle! Pençe Timi'nden tüyleri diken diken operasyon! Al Sancak dizisi nefesleri kesti!

Geçtiğimiz hafta ekranlara gelen Al Sancak dizisi, ilk bölümüyle nefesleri kesmiş, fenomen bir yapım olacağının sinyallerini vermişti. Peki, Al Sancak 2. bölümde neler oldu ? Al Sancak 2. bölüm TRT 1 HD linki.

AL SANCAK 2. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Pençe Timi Komutanı Yüzbaşı Ali Banazlı, evinin garajında operasyonda öldüğünü sandığı Nadia ile karşılaşmıştır. Nadia, Ali'nin şehit düşen arkadaşı Attila'nın katillerine ulaşmayı vaat ederek; bağlı olduğu ahtapotu yok etmek için Türk Devleti'ne çalışmayı teklif eder. Ali Yüzbaşı, Nadia'nın teklifini kabul edecek midir?

TÜRKİYE TERÖR İLE KARŞI KARŞIYA

Öte yandan Türkiye büyük bir terör tehdidiyle karşı karşıyadır. Mithat'ın başını çektiği ahtapot büyük ve kanlı bir eylemi gerçekleştirmenin arifesindedir. Kimyasal başlıklı füzeyle Türk Akımı Boru Hattı'nı imha ederek ülkede ve dünyada büyük bir kaos çıkarmayı planlamaktadırlar. Yüzbaşı Ali ve Pençe Timi, ada baskınında elde ettikleri belgelerle bu terör eyleminin bilgisine ulaşacak ve ahtapota engel olmak için harekete geçeceklerdir. Operasyonda ağır yaralanan Süleyman'ın akıbeti ne olacaktır? Yüzbaşı Ali ve Pençe Timi ahtapotun en önemli isimlerinden birini ele geçirmeyi başaracaktır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!