banner2

Al Sancak 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Al Sancak 17. Bölüm fragmanı izle "Yüreğin o atışı yapmaya izin vermez."

Ekranların sevilen TRT1 dizisi Al Sancak İzleyicileri ekranlara kitlemiş durumda Al Sancak dizisinin 17. Bölüm fragmanını araştırılıyor. Dizinin son bölümünde yaşanan operasyon sonrasında kartlar yeniden yaratılmaya başlandı. Banazlı bütün bu olanların karşısında Vatan ve millet aşkında görevden uzak durmuyor. Peki, Al Sancak 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Al Sancak 17. Bölüm fragmanı izle "Yüreğin o atışı yapmaya izin vermez."

Sinema / Dizi 24.05.2023, 10:44 31.05.2023, 16:57
Abone ol
Al Sancak 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Al Sancak 17. Bölüm fragmanı izle "Yüreğin o atışı yapmaya izin vermez."

Dizinin 17. Bölüm fragmanı da seyirciler tarafında merak konusu olmuş durumda. Dizinin son blümünde yaşanan olaylar dizinin 17. Bölümü fragmanı dizinin sıkı takipçiler tarafından merak ediliyor. Banazlı yaşanan tüm olayların üstesinden nasıl geleceği merak ediliyor. Peki, Al Sancak 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Al Sancak 17. Bölüm fragmanı izle "Yüreğin o atışı yapmaya izin vermez."

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Elizabeth ve Ali'nin aynı anda vurulmasıyla şok olan Nadia müthiş bir sıkılmışlık içinde kalır. Bir tarafta Ali, diğer tarafta Elizabeth vardır. Nadia ilk kime yardıma gidecektir? Boran için yolun sonu mu geliyor? Pençe Timi tarafından köşeye sıkıştırılan Boran ele geçirilir. Yakalandıktan sonra Türkiye'ye getirilen Boran, Sacit ile karşılaşır. Gülseren'in katiliyle yüzleşen Sacit ne yapacaktır? Aslı ve Selim arasında neler yaşanacak? Boran'ın yakalanması sebebiyle Pençe Timi bir eğlence düzenler. Keyifli anlar yaşanırken Selim artık Aslı'ya duygularını açar. Aslı, Selime ne cevap verecektir? Ali Yüzbaşı köşeye sıkışıyor

AL SANCAK 17.BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!