banner2

Aile dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu mu? Aile ne zaman, hangi gün başlıyor?

Heyecanla beklenen 'Aile' dizisinin yeni sezonuyla ilgili detaylar merak konusu. Dizi tutkunları, 2. sezonun ne zaman başlayacağını öğrenmek istiyor. Aile dizisi 2. sezonunun başlama tarihi ne zaman? İşte ayrıntılar...

Sinema / Dizi 29.09.2023, 16:14 29.09.2023, 16:23
Abone ol
Aile dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu mu? Aile ne zaman, hangi gün başlıyor?

Aile dizisinin yeni sezonunun başlama tarihi merak konusu. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın yer aldığı Aile dizisi, sezon finali bölümüyle büyük ilgi görmüştü. 

Şimdi, Aile dizisinin 2. sezonunun ne zaman başlayacağı büyük bir merakla bekleniyor. İzleyiciler tarafından Aile dizisinin yeni sezonu yakından takip ediliyor. 

Aile yeni sezon ne zaman başlayacak? 

AİLE SON BÖLÜM NE OLDU?

Hülya'nın kararıyla sarsılan İlyas, Aslan'ı öldürmeyi düşündüğü an büyük bir sürprizle karşılaşır. İkinci patlama öncesinde İlyas, aile sırrını ve geçmişte yaşanan karanlık olayları içeren büyük bir ipucuyla Aslan'a yaklaşır. Şimdi, Aslan'ın kafasında dönüp duran tek bir soru vardır.

Devin, sevdiği adamın ölüm tehlikesiyle yüzleştiğini öğrendiğinde, hamile olduğunu Aslan'a açıklar. Aslan, bu haberle mutlu olurken, Devin, bu çocuğu dünyaya getirmeme kararındadır. 

Aslan, Devin'e, yeni bir hayat kurmak için bu bebeği doğurmalarının mümkün olduğunu kanıtlamaya çalışır. Öte yandan, Hülya'yı aksiyona sürükleyen bir telefon gelir. Aynı zamanda Aslan, evlatlık olduğu çocuğun gerçek kimliğini öğrenmek için planını uygulamaya koymaya başlar.

AİLE YENİ SEZON NE ZAMAN?

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın paylaştığı Show TV'nin fenomen dizisi Aile, 3 Ekim Salı günü başlayacak. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!