Yandex Metrica

Sitede Ara

Aile dizisi yeni bölüm ne zaman? Aile 2. sezon hangi tarihte, açıklandı mı?

Aile dizisi yeni bölüm ne zaman? Aile 2. sezon hangi tarihte, açıklandı mı?

Aile," Ay Yapım tarafından üretilen, ilk bölümü 7 Mart 2023 tarihinde izleyiciyle buluşan bir dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Dizinin yönetmenliğini Ahmet Katıksız üstlenirken, senaryosunu Hakan Bonomo ve Ali Kobanbay ikilisi yazmıştır. Dizinin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya gibi önemli oyuncular yer almaktadır. Peki Aile dizisi yeni bölüm ne zaman? Aile 2. sezon hangi tarihte, açıklandı mı?

Sinema / Dizi

09.02.2024, 20:03

Dizinin ilk bölümünün yayın tarihi, başlangıçta 14 Şubat 2023 olarak duyurulmuştu. Ancak 2023 Kahramanmaraş depremleri nedeniyle yayınlanma tarihi ertelendi. İlk bölümün yayınlandığı günden itibaren büyük bir ilgiyle izlenen dizi, yeni sezon tarihi hakkında merak uyandırdı. Peki Aile dizisi yeni bölüm ne zaman? Aile 2. sezon hangi tarihte, açıklandı mı?

AİLE DİZİSİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

"Aile" dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağına dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak televizyon dizilerinin genellikle Eylül veya Ekim aylarında yeni sezonlarına başladığı göz önünde bulundurulduğunda, "Aile" dizisinin 2. sezonunun da bu aylarda başlaması bekleniyor.

AİLE DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

"Aile" dizisinin 13. Bölümü (Sezon Finali) özeti şu şekildedir:

Hu¨lya, Aslan'ı öldürmeyi planlayan İlyas'ın büyük bir sürprizle karşılaştığı bölümde, İlyas, Aslan'a evlatlık sırrı ve ailenin kanlı geçmişiyle ilgili büyük bir ipucu verir. Silahlar patlamadan önce Aslan'ın aklında tek bir soru vardır: İlyas'ın söyledikleri doğru mudur?

Devin, hamile olduğunu Aslan'a açıklar, Aslan ise bu habere sevinir. Ancak Devin, bu bebeği doğurmamakta kararlıdır ve Aslan'ı ikna etmeye çalışır. Aslan, yeni bir hayat kurmanın mümkün olduğunu kanıtlamaya çalışır.

Kıymet'ten gelen bir telefon, Hu¨lya'yı harekete geçirir. Aynı zamanda Aslan, evlatlık olan çocuğun kim olduğunu öğrenmek için plan yapmaya başlar. Ancak bu gerçeği öğrendiğinde, Aslan ve Hu¨lya'nın ilişkisi büyük bir sarsıntı geçirir. Cihan da bu gerçeği öğrenir.

Devin'in kliniğine gittiğinde yaşanan olaylar sonrasında, Devin terapi seanslarını sonlandırma kararı alır. Yağmur ve Eko'nun isteme töreni sırasında tüm sırlar ortaya çıkar ve büyük bir tartışma başlar. Hu¨lya, Devin ve Cihan'ın aylardır ondan gizli seans yaptıklarını Aslan'a açıklar. Şimdi sıra Aslan ve Cihan'ın yüzleşmesindedir. İki kardeş arasındaki bu yüzleşme, aileye ait kanlı sırların ortaya çıkmasıyla büyük bir hesaplaşmaya dönerken, aile de büyük bir yıkıma doğru sürüklenecektir.

AİLE DİZİSİ KONUSU NE?

Aslan Soykan, köklü bir aileden gelirken, kendi yaşadığı sorunlarla başa çıkmak için psikolog Devin Akın ile tanışır. Bu tanışma, aile içinde farklı durumların ortaya çıkmasına neden olur.


 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading