banner2

Aile dizisi ne zaman başlayacak? Aile dizisi hangi gün, hangi kanalda yayınlanacak? Aile dizisi oyuncuları

Aile dizisi ne zaman başlayacak, Aile dizisi hangi gün, hangi kanalda yayınlanacak, sorularının yanıtı diziseverler tarafından merak edilerek araştırılıyor

Sinema / Dizi 26.09.2023, 22:32
Abone ol
Aile dizisi ne zaman başlayacak? Aile dizisi hangi gün, hangi kanalda yayınlanacak? Aile dizisi oyuncuları

Yeni sezonda adından söz ettirecek diziler arasında gösteren Aile dizisi ile ilgili araştırmalar sürüyor. Diziseveler Ailesi dizisinin ne zaman, hangi günlerde ekranlara geleceğini merak ediyor. Peki Aile dizisi ne zaman başlayacak? Aile dizisi hangi gün, hangi kanalda yayınlanacak? Aile dizisi oyuncuları 

Aile dizisinin 2. sezonu 3 Ekim 2023 tarihinde Show TV ekranlarında izleyici ile buluşacak. Dizi, ilk sezonunda büyük bir ilgi görmüştü ve yeni sezonda da aynı ilgiyi görmesi bekleniyor.

Dizinin 2. sezonunda, ilk sezonda yaşananların ardından Aslan ve Devin'in evlilikleri nasıl etkilenecek? Aile sırları ortaya çıkmaya devam edecek mi? Aslan ve Cihan arasındaki hesaplaşma nasıl sonuçlanacak? Bu soruların yanıtları, 3 Ekim'den itibaren Show TV ekranlarında olacak.

Dizinin 2. sezonunda Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Canan Ergüder, Nur Sürer, Levent Ülgen, İpek Tenolcay, Emel Göksu, Esma Yeşim Gül, Mert Denizmen, Abdurrahman Yunusoğlu, Ali Savaşçı, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ozan Gözel, İpek Çiçek, Defne Piriçci, Gonca Yakut, Ege Yordanlı, Musa Uzunlar ve Rüçhan Çalışkur gibi isimler rol alıyor.

AİLE DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Aile'nin 13. Bölümünde (Sezon Finali); Hülya'nın verdiği karardan sonra Aslan'ı öldürmeyi planlayan İlyas, büyük bir sürprizle karşılaşır. Karşılıklı silahlar patlamadan hemen önce İlyas, evlatlık sırrı ve ailenin kanlı geçmişiyle ilgili Aslan'a büyük bir ipucu verir. Şimdi Aslan'ın aklında tek bir soru vardır. İlyas'ın söyledikleri doğru mudur? Sevdiği adamın ölümle burun buruna geldiğini öğrenen Devin, hamile olduğunu Aslan'a söyler. Aslan aldığı habere çok sevinir ancak Devin bu bebeği doğurmamakta kararlıdır. Aslan, Devin'e doğacak bebekleriyle yeni bir hayat kurmanın mümkün olduğunu kanıtlamaya çalışacaktır. Kıymet'ten gelen bir telefon Hülya'yı harekete geçirir. Diğer taraftan Aslan da evlatlık olan çocuğun kim olduğunu öğrenmek için planını işletmeye başlar. Aslan evlatlık olan çocuğun kim olduğunu öğrendiğinde ortaya çıkan gerçek, Aslan ve Hülya'nın ilişkisini derinden sarsar. Diğer taraftan bu gerçeği Cihan da öğrenir. Devin'in kliniğine gider. Klinikte yaşananlardan sonra Devin, terapi seanslarını sonlandırma kararı alır. Yağmur ve Eko'nun isteme töreni için herkes bir araya geldiğinde tüm sırlar birer birer gün yüzüne çıkar. Büyük bir tartışmanın sonunda Hülya; Devin ve Cihan'ın aylardır ondan gizli seans yaptıklarını Aslan'a söyler. Şimdi yüzleşme sırası Aslan ve Cihan'dadır. İki kardeş arasında o gece yaşanacak yüzleşme, aileye ait kanlı sırların ortaya çıkmasıyla büyük bir hesaplaşmaya dönerken; aile büyük bir yıkıma doğru sürüklenecektir. Şimdi herkes, hayatlarını altüst edecek bir dönüm noktasındadır.

AİLE DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Tanınmış bir aileden gelen Aslan Soykan, kendisiyle benzer sorunlar yaşayan psikolog Devin Akın ile tanışır ve aile içinde farklı durumlar ortaya çıkar.

AİLE DİZİSİ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Kıvanç Tatlıtuğ - Aslan Soykan, Soykan ailesinin lideri.

Serenay Sarıkaya - Devin Akın, yolu Aslan ile kesişen bir psikolog ve eşidir.

Nejat İşler - Cihan Soykan, Aslan'ın abisi.

Canan Ergüder - Leyla Soykan Sayıcı, Aslan'ın ablası.

Nur Sürer - Hülya Soykan, Aslan'ın annesi.

Levent Ülgen - İbrahim Soykan, Aslan'ın amcası.

İpek Tenolcay - Neşe, Devin'in öz annesi.

Emel Göksu - Seher Soykan, Aslan'ın babaannesi.

Esma Yeşim Gül - Ezgi, Devin'in en yakın arkadaşı.

Mert Denizmen - Tolga Sayıcı, Soykanların damadı.

Abdurrahman Yunusoğlu - Turgut, Aslan'ın adamı.

Ali Savaşçı - İskoç, Aslan'ın adamı.

Umutcan Ütebay - Ekrem (Eko), Aslan'ın adamı.

Yüsra Geyik - Yağmur Akın, Devin'in uyuşturucu bağımlısı, sorunlu kız kardeşi.

Ozan Gözel - Ergun Akın, Devin ve Yağmur'un sorunlu babası.

İpek Çiçek - Ceylan Soykan, Aslan'ın kız kardeşi.

Defne Piriçci - Zeynep, Leyla'nın kızı.

Gonca Yakut - Devin'in üvey annesi.

Ege Yordanlı - Can, Devin'in üvey kardeşi.

Musa Uzunlar - İlyas Koruzade, Serhat'ın babası.

Rüçhan Çalışkur - Kıymet Koruzade, İlyas'ın annesi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!