Adanış Kutsal Kavga filmi konusu ne, oyuncuları kimler?

Adanış Kutsal Kavga filmi 11 Mart tarihinde vizyona girdi. Film, kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. Adanış Kutsal Kavga konusu, oyuncuları gibi bilgiler merak edilmeye başlandı. Peki Adanış Kutsal Kavga konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? İşte merak edilenler...

Sinema / Dizi 31.03.2022, 10:17 31.03.2022, 10:33
Abone ol
Adanış Kutsal Kavga filmi konusu ne, oyuncuları kimler?

Başrollerinde İsmail Filiz ve Esra Bilgiç'in yer aldığı Adanış Kutsal Kavga filmi 11 Mart'ta izleyici ile buluştu. Pandemi nedeniyle bir süre ertelenen ve 2 yıl aranın ardından gösterime giren film büyük ilgi gördü. Adanış Kutsal Kavga hakkında bilgiler merak edilmeye başlandı. Adanış Kutsal Kavga konusu ne, oyuncuları kimler? İşte Adanış Kutsal Kavga hakkında bilgiler...

ADANIŞ KUTSAL KAVGA KONUSU 

Emir Khalilzadeh'nin yönetmenliğini yaptığı aksiyon türündeki film, Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u fethetmesi sonrası ortaya çıkan kadim sırrı korumak için teşkilatlanmış bir grup ve bu sırrı yeniden ele geçirmek isteyen karanlık güçlerin mücadelesini anlatıyor.

Fetihten sonra yarısı Julius Ailesi'nde yarısı ise 'Adanmış'lar grubunda olan efsanevi haritanın etrafında şekilleniyor. Filmdeki başarılı aksiyon sahneleri de büyük beğeni topladı.

ADANIŞ KUTSAL KAVGA OYUNCULARI

Adanış Kutsal Kavga oyuncu kadrosunda İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Serdar Deniz, Aslıhan Karalar, Tugay Tanülkü, Cenk Kangöz, Can Nergis gibi isimler yer alıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!