Yandex Metrica

A Quiet Place 3'nin Gösterim Tarihi Belli Oldu

A Quiet Place 3'nin Gösterim Tarihi Belli Oldu

Geçtiğimiz haftalarda gösterime giren A Quiet Place II, gişede güçlü bir başarı elde etti. Paramount, bu başarının ardından serinin üçüncü filmi için vizyon tarihi açıkladı.

Sinema / Dizi

30.04.2024, 23:52

Abbott ailesinin kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalma mücadelesini anlatan A Quiet Place serisi başarısını devam ettiriyor. 28 Mayıs'ta gösterime giren A Quiet Place: Part II, ilk haftasonunda yaklaşık 58 milyon dolar hasılat elde ederek pandemi rekoru kırdı.

Gişedeki bu güçlü sinemaya dönüş sinyalinden sonra Paramount, serinin üçüncü filmi için gösterim tarihini belirledi. Henüz ismi belirlenmeyen A Quiet Place 3, 31 Mart 2020'te izleyici ile buluşacak.

Fakat filmin yönetmen koltuğunda bu kez ilk iki filmi yazıp yöneten John Krasinski oturmayacak. Filmi 'Mud' filminin yönetmeni Jeff Nichols yönetecek. Krasinski'nin bir fikrine dayanan filmin senaryosunu da Nichols üstlenecek. Krasinski, bir demecinde Nichols'a bir spin-off gibi düşünerek yazdığı senaryoyu teslim ettiğini söylemişti.

A Quiet Place serisinin ilk filmi de 17 milyon dolarlık bir bütçesine rağmen gişede 340 milyon dolar hasılat kazanmıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading