6 Mayıs reytinglerde kim birinci? Dünün reyting sonuçları açıklandı mı? 6 Mayıs 2022 Cuma reyting sonuçları

İzleyiciler takip ettikleri yapımların reyting sonuçlarını merak ediyor. Dün akşam ekrana gelen dizi, film ve programların reyting sonuçlarının belli olup olmadığı araştırılıyor. Peki 6 Mayıs reytinglerde kim birinci? Dünün reyting sonuçları belli oldu mu? 6 Mayıs 2022 Cuma reyting sonuçları...

Sinema / Dizi 07.05.2022, 08:53 07.05.2022, 10:29
Abone ol
6 Mayıs reytinglerde kim birinci? Dünün reyting sonuçları açıklandı mı? 6 Mayıs 2022 Cuma reyting sonuçları

Medya gündemini takip eden izleyiciler reyting sonuçlarını araştırıyor. 6 Mayıs Cuma akşamı yayınlanan dizi, film ve programların ekran karnesi merak ediliyor. Dün Kanal D'de Arka Sokaklar, Star TV'de Kaderimin Oyunu, ATV'de Yalnız Kurt, Show TV'de Aziz, Fox TV'de İyilik, TV8'de Survivor All Star ve TRT1'de Kasaba Doktoru yapımları ekrana geldi. Peki reyting sonuçları açıklandı mı? 6 Mayıs reytinglerde kim birinci? İşte 6 Mayıs 2022 Cuma reyting sonuçları...

6 MAYIS 2022 CUMA REYTİNG SONUÇLARI

Total izleyici grubunda birinci sırada Survivor All Star, ikinci sırada Arka Sokaklar, üçüncü sırada Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber yer aldı. 

AB'de ise birinciliği Survivor All Star, ikinciliği Kasaba Doktoru, üçüncülüğü ise Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber elde etti.

ABC1 grubunda birinci sıraya Survivor All Star, ikinci sırata Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber, üçüncü sıraya ise Kasaba Doktoru yerleşti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!