banner2

20 Ocak Cuma Yalı Çapkını 18. bölümde neler oldu? Seyran ve Ferit arasında büyük gerginlik!

Yalı Çapkını 20 Ocak Cuma 2023 18. bölümde neler oldu? Yalı Çapkını izleyicisi bu bölümde yerinde duramadı. Seyran ve Ferit ayrılacak mı, barışacak mı? İşte Yalı Çapkını 18. bölüm özeti. 

Sinema / Dizi 20.01.2023, 16:20
Abone ol
20 Ocak Cuma Yalı Çapkını 18. bölümde neler oldu? Seyran ve Ferit arasında büyük gerginlik!

Yalı Çapkını 18. bölümde neler oldu? Sorusunun cevebı merak edilen konular arasında bulunuyor. Star TV Yalı Çapkını OGM Pictures tarafından yayına hazırlandı ve 23 Eylül 2022'deki ilk bölümüyle birlikte izleyiciyi ekrana kilitlemeya başladı.

Yalı Çapkını 18. bölüm olayları ve özeti konusuna geçmeden önce popüler dizinin oyuncu kadrosunda  Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Emre Altuğ, gibi başarılı isimlerin yer aldığını söyleyebiliriz.

YALI ÇAPKINI 17. BÖLÜM ÖZETİ

Yalı Çapkını 17. bölümde  İfakat, Ferit’in Orhan ve kendisini gördüğünden şüphelenmeye başladı. Defne, iş teklifi için Seyran’ı ziyaret etti. Dergi çekimleri için Ferit’in sözlerini yutan ve Defne ile görüşmeye giden Seyran, iş teklifini kabul edecek mi?

YALI ÇAPKINI 18. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yalı Çapkını 18. bölüm özeti ve Yalı Çapkını 18. bölümde neler oldu? Ferit, Seyran'ın Defne ve Efe ile görüşmesini istemedi. Öte yandan Efe, Defne, Suna ve Seyran akşam yemeğine çıktı. Yalı Çapkını 18. bölüm özeti Seyran ve Ferit arasındaki gerginlikle ekrana damga vurdu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!