banner2

Yunanistan'ı aldı bir korku! 'Türkiye umarız bu silahı kullanmaz'

Teknofest'le ilgili hemen hemen her gün haberlere imza atan Yunan basınının tedirginliği devam ediyor. Yunan Skai TV muhabiri Manolis Kostidis, yine gündeme oturacak bir itirafta bulundu. Yayın sırasında söze yeniden giren Manolis Kostidis, "Umarız TCG Anadolu kullanılmaz ve böyle bir şeye ihtiyaç duyulmaz" dedi.

Savunma 07.05.2023, 14:14 07.05.2023, 16:07
Abone ol
Yunanistan'ı aldı bir korku! 'Türkiye umarız bu silahı kullanmaz'

Önceki gün bir Yunan gazeteci, Türkiye'nin Kaan uçağı için akılalmaz sözler sarf etmişti. Bu kez Skai TV'de Türkiye'nin Yunanistan'ın yanı başında attığı adım tartışıldı. Bilindiği üzere Türkiye, TCG Anadolu Gemisi'ni İzmir'e yolladı. Konuyla ilgili konuşan Manolis Kostidis, "Mesele şu ki Türkiye güç gösterisi yapmaya çalışıyor. Türkiye Cumhurbaşkanı mesajı gereken yere ulaştırmayı başardı. İzmir aynı zamanda muhalefetin kalesidir. Tabi oraya da bir mesaj göndermek istiyor olabilir" dedi.

BU GEMİ ÇOK ETKİLEYİCİ BİR GEMİ

Mesajı suyun öte tarafına da göndermek istiyor. Midilli ve Sakız Adaları'ndan herhangi bir mesajı aldınız mı, bilmiyorum. Ama Türkiye Cumhurbaşkanı bunu arzuluyor.

Programda yer alan Yunan gazeteci ise 'Yalan söylemeyelim. Bu gemi çok etkileyci bir gemi. Biz yargılayamayız. Kolay bir hedef gibi görünse de iyi iş bence. Zaten gerekli güç gösterisini yapıyor' ifadelerini kullandı.

Yayın sırasında söze yeniden giren Manolis Kostidis, "Umarız TCG Anadolu kullanılmaz ve böyle bir şeye ihtiyaç duyulmaz" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!