Yandex Metrica

Sitede Ara

Son dakika: TSK Kuzey Irak'ta terör hedeflerini imha etti

Son dakika: TSK Kuzey Irak'ta terör hedeflerini imha etti

Türk Silahlı Kuvvetleri Mahmur'da terör örgütü PKK'ya ait hedeflerin imha edildiğini duyurdu.

Savunma

23.01.2024, 18:44

Türk Hava Kuvvetleri, Suriye/Derik eksenine düzenlediği hava harekatında PKK/YPG terör örgütüne ait noktaları vurdu.

PKK kaynakları bölgeden büyük patlama sesleri duyulduğunu aktarıyor. Metina hattında da PKK hedefleri vuruluyor. İsviçre'de PKK yandaşları sokağa döküldü.

TÜRKSAT-6A Amerikan basınında: Ku-Band ve X-Band'ı paylaşmak zorunda değiller TÜRKSAT-6A Amerikan basınında: Ku-Band ve X-Band'ı paylaşmak zorunda değiller Haberi Görüntüle

TERÖR ÖRGÜTÜNE AİT BARINAK, MÜHİMMAT VE SIĞINAKLAR VURULDU

Hava harekatları Sincar hattında yoğunlaşmış durumda. TSK'ya Ait Topçu Bataryalarımız Ayn İsa Bölgesindeki Terör Örgütü PKK/YPG'ye ait barınak, mühimmat ve sığınakları tek tek vurdu.

Amerikalılar ASELSAN'ın izinden gidiyor: SİHA'yı görünmez hale getiren cihazı yeni duyurdular Amerikalılar ASELSAN'ın izinden gidiyor: SİHA'yı görünmez hale getiren cihazı yeni... Haberi Görüntüle

TERÖRİSTLERİN İNLERİ BAŞLARINA YIKILIYOR!

Kış Kartalı adı verilen operasyonla ilgili açıklama yapan Milli Savunma Bakanlığı, sosyal medya hesabı üzerinden savaş uçağı fotoğrafı paylaşarak, "Teröristlerin inleri başlarına yıkılıyor!" notunu düştü.

Atina basını şok bilgiyi açıkladı: Ege'ye 7 adet elektronik harp istasyonu kurduk Atina basını şok bilgiyi açıkladı: Ege'ye 7 adet elektronik harp... Haberi Görüntüle

FAHRETTİN ALTUN'DAN TSK'NIN KIŞ KARTALI HAREKATINA İLİŞKİN PAYLAŞIM

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türkiye'nin terörü kaynağında kurutma stratejisinin, sınır güvenliğine, toprak bütünlüğüne ve milli birliğe büyük katkılar sunduğunu belirterek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çerçevesini çizdiği bu stratejinin küresel barışa da hizmet ettiğini belirtti.

Altun, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Milli Savunma Bakanlığının sosyal medya hesabından yaptığı "Teröristlerin inleri başlarına yıkılıyor" başlıklı açıklamasını alıntılayarak, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Irak ve Suriye'nin kuzeyindeki terör yuvalarına karşı başlattığı "Kış Kartalı" hava harekatına ilişkin değerlendirmede bulundu.

Fahrettin Altun, paylaşımında şunları kaydetti:

"Terörü kaynağında kurutma stratejimiz, sınır güvenliğimize, toprak bütünlüğümüze ve milli birliğimize büyük katkılar sunmuştur. Cumhurbaşkanımızın çerçevesini çizdiği bu strateji küresel barışa da hizmet etmektedir. Uluslararası camia bu stratejimize daha fazla destek vermelidir."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading