banner2

Savunma devinden 40. yıl klibi: Sen hayal et, yıldızın parlasın

Savunma sanayiinin öndegelen kurumlarından HAVELSAN 40. kuruluş yılını kutluyor.

Savunma 13.07.2022, 11:23
Abone ol

Yazılım, simülatör, ağ merkezli harp, robotik sistemler, yapay zeka, dijital ordu, yeni nesil karargâh, sensör füzyonu, robot asker, insansız deniz, hava ve kara araçları başta olmak üzere onlarca konu başlığında Türk savunma sanayiine güç veren HAVELSAN, kuruluşunun 40. yıldönümünü kutluyor. 

1982 yılından beri Türk Silahlı Kuvvetleri'nin hizmetinde faaliyetlerini yürüten HAVELSAN, aynı zamanda dünyanın pek çok ülkesine yaptığı ihracatlarla adından söz ettiriyor. Dünyada ilk 100 savunma firması arasında yıllardır yer bulan HAVELSAN'ın 40. kuruluş yılı dolayısıyla hazırladığı klip sosyal medyada ilgiyle izlendi. 

40 YILDIR TEKNOLOJİ ÜRETİYOR 

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’nın bir şirketi olarak 1982 yılında kurulan HAVELSAN, deneyimi, uzman çalışanları, ileri teknolojiye dayalı yazılım yoğun özgün çözüm ve ürünleriyle uluslararası pazarda lider bir marka durumunda. 

HAVELSAN bünyesinde geliştirilen yüksek teknoloji ve yazılımların yanı sıra savunma, güvenlik ve bilişim sektörlerinde teknoloji üreten ve iş ekosisteminde yer alan firmaların çözüm ve ürünlerini de bir araya getirerek müşterilerine anahtar teslim çözümler sunuyor. 

Yazılım yoğun sistemler konusunda faaliyet gösteren HAVELSAN, Komuta Kontrol ve Savunma Teknolojileri. Eğitim ve Simülasyon Teknolojileri, Bilgi ve İletişim Teknolojileri, Ülke Güvenliği ve Siber Güvenlik Çözümleri gibi alanlarda özgün ürün ve sistemlerden oluşan çözümlerini Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK), kamu kurum ve kuruluşlarının, özel sektörün ve uluslararası müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!