banner2

Netflix'in Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisinden ilk fragman! Yayın tarihi de belli oldu

Netflix, Hazal Kaya ve Selahattin Paşalı'nın başrolünde yer aldığı Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisinden ilk fragmanı izleyicilerin beğenisine sundu. Dizinin yayın tarihi de fragmanla birlikte duyuruldu.

Savunma 07.02.2022, 10:58 07.02.2022, 11:19
Abone ol
Netflix'in Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisinden ilk fragman! Yayın tarihi de belli oldu

Hazal Kaya ve Selahattin Paşalı'nın başrollerinde yer aldığı Netflix dizisi Pera Palas'ta Gece Yarısı'ndan fragman paylaşıldı. Hazal Kaya, Atatürk'e yapılan siyasi komployu engellemeye çalışan bir gazeteciyi canlandırıyor.

Netflix diziyle ilgili paylaşımında "Pera Palas'a rezervasyon yaptırmak istiyorum, 1919 manzaralı oda müsait mi? #PeraPalastaGeceYarısı 3 Mart’ta sadece Netflix'te." ifadelerini kullandı.

Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisinin konusu şöyle: Genç gazeteci Esra, Pera Palas Oteli ile ilgili bir yazı yazmakla görevlendirilir. Otele giden Esra, odalardan birinde 1919 yılına açılan bir kapı olduğunu keşfeder. Kapıdan geçerek zamanda yolculuk yapan Esra, Mustafa Kemal Atatürk'e karşı bir komplo kurulduğunu öğrenir. Esra, Türkiye tarihinin akışını korumak zorundadır. Bu sırada Halit isminde gizemli bir adamla tanışan Esra, aslında hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlar.

8 bölümden oluşan Pera Palas'ta Gece Yarısı, 3 Mart'ta Netflix'te izleyici ile buluşacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!