banner2

Bizim Çocuklar adlı klibi Youtube sansürledi! Gururlandıran görüntüleri TRHaber'de izleyin

Kahraman Mehmetçiğin tatbikat ve operasyon görüntüleriyle hazırlanan 'Bizim Çocuklar' adlı klip, Avrupa'daki PKK/YPG destekçilerinin şikayeti sonrası sansürlendi. Gururlandıran görüntüleri TRHaber'de izleyin!

Savunma 06.11.2021, 19:14 06.11.2021, 19:38
Abone ol
Bizim Çocuklar adlı klibi Youtube sansürledi! Gururlandıran görüntüleri TRHaber'de izleyin

Savunma-analiz dergisi M5'in Youtube kanalında yayınlanan 'Bizim Çocuklar' adlı klip, Almanya başta olmak üzere Hollanda ve İsveç'te bulunan terör odaklarının baskıları sonucu yayından kaldırıldı. 

Mehmetçiğin Suriye'ye yeni harekâta hazırlandığı şu günlerde vatandaşların büyük beğeniyle izlediği video, terör örgütü PKK/YPG yandaşlarını rahatsız etti. Klibin yoğun şikayetler nedeniyle yayından kaldırılmasına dair sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada M5 Genel Yayın Yönetmeni Ardan Zentürk, "Çok şükür... Bizimle uğraştıklarına, kahraman ordumuz için hazırladığımız 10 dakikalık bir videoyu yayından kaldırdıklarına göre vatansever bir yayın grubu olarak doğru yoldayız demektir. Küresel sistemi rahatsız ettiğimiz için mutluyuz" dedi. 

M5 dergisince hazırlanan ve kahraman ordumuzun tatbikat/operasyon görüntülerini çarpıcı müziklerle anlatan klibi TRHaber olarak yayınlamaktan onur duyuyoruz. 


Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!