Yandex Metrica

Barbaroslar 4. bölüm bu akşam var mı? Barbaroslar 4. bölümde neler olacak?

Barbaroslar 4. bölüm bu akşam var mı? Barbaroslar 4. bölümde neler olacak?

TRT1'in tarihi dizisi Barbaroslar 4. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Peki 8 Ekim Barbaroslar 4. bölüm var mı? Barbaroslar 4. bölümde neler olacak?

Savunma

28.01.2024, 05:25

TRT'nin yeni sezonda yayın hayatına başlayan tarihi dizisi Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı seyircilerle cuma akşamları buluşmaya devam ediyor. Barbaroslar dizisi 8 Ekim Cuma günü yani bu akşam 4. bölümüyle ekrana gelecek.  Peki Barbaroslar 4. bölümde neler yaşanacak? Barbaroslar 4. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde...

Vecihi Hürkuş'u kederden öldürdüler: Amerikan mandacılarının ilk kurbanı acılar içinde can verdi Vecihi Hürkuş'u kederden öldürdüler: Amerikan mandacılarının ilk kurbanı acılar içinde... Haberi Görüntüle

BARBAROSLAR 4. BÖLÜM BU AKŞAM YAYINLANACAK MI?

Barbaros Kardeşler'in hikayesini ve Barbaros Hayreddin Paşa'nın hayatını konu alan Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı dizisi 16 Eylül'de ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Doğan Ümit Karaca'nın yönettiği Barbaroslar dizisi 4. bölümüyle bu akşam TRT1 ekranlarında olacak. Dizinin yeni bölümünde Barbaros Kardeşler'in mücadelesi ve aksiyon devam edecek.

HÜRJET gökyüzünde mermi gibi gidiyor: Millî uçak ses hızını aşmak üzere HÜRJET gökyüzünde mermi gibi gidiyor: Millî uçak ses hızını aşmak... Haberi Görüntüle

BARBAROSLAR 4. BÖLÜM ÖZET

Radko, Pietro'nun emriyle büyük sırların olduğu kitabın peşine düşmüş ve Süleyman'ın yaşadığı Midilli'ye çıkarma yaparak İshak'ın evine baskın vermiştir. Bir anda Radko'yu karşısında bulan İshak ve Hızır kurtulabilecek midir? Papalığın peşine düştüğü mühendis Ebu Muhammed'i Tekgöz Theo'dan kurtarmayı başaran  Oruç, kötü bir sürprizle karşılaşır. Isabel'den aldığı gemi Şahin tarafından zapt edilmiş, Ebu Muhammed ise yeniden esir düşmüştür. Oruç adını lekeleyecek bu olaya nasıl tepki verecektir. Şahin'in ihanetine karşı babası Kılıç Bey nasıl bir tavır sergileyecek? 

Bu sırada Sylvio, Akdeniz'de yıldızı parlayan Oruç'u zayıflatmak için Cafer ile kirli bir ittifaka girişir. Para ve güç hırsıyla yanan Cafer, Oruç'a darbe vurmak için ne yapacak? Diğer yandan Pietro'nun emriyle Oruç'u bitirmeye uğraşayan Sylvio, ilk hamle olarak kızı Isabel'i uzaklaştırmaya çalışır. Isabel, öz babası ve Oruç arasında kalacaktır. Baba Oruç, kendisine yapılan haksızlıklara karşı nasıl bir yol izleyecek?

Elleri İshak'ın ailesinin kanına bulaşan Yorgo, İskenderiye'de kızının yanına sığınmıştır. İshak'ın kendisinden intikam alacağını bildiği Yorgo'nun yardımına kim yetişecek? Despina, babası Yorgo'nun İskenderiye'de olduğunu Baba Oruç'tan gizleyecek mi?

Barbaroslar 4. Bölüm Fragman

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading