banner2

Ayrılık üstüne ayrılık! Gönül Dağı Veysel ölecek mi? Gönül Dağı Veysel Semih Ertürk diziden ayrıldı mı? 

TRT 1'de büyük bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen Gönül Dağı, 106. bölümüyle büyük ilgi gördü. Ancak bu heyecanlı bölümle birlikte diziyle ilgili ayrılık haberleri de ardı ardına gelmeye başladı. İşte Gönül Dağı dizisinde gündemi sarsan ayrılıklar... 

Savunma 24.09.2023, 17:33 24.09.2023, 17:39
Abone ol
Ayrılık üstüne ayrılık! Gönül Dağı Veysel ölecek mi? Gönül Dağı Veysel Semih Ertürk diziden ayrıldı mı? 

TRT 1'de yayınlanan Gönül Dağı, 106. bölümüyle bir kez daha izleyicileri büyülemeye devam ederken, diziyle ilgili ardı ardına gelen haberler, ekran başındaki seyircilerin merakını arttırmaya devam ediyor.

Berk Atan, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Ecem Özkaya, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Feyza Işık, Ege Aydan ve Eser Eyüboğlu gibi yetenekli oyuncuların başrolde yer aldığı Gönül Dağı son bölümünde, duygu dolu sahnelerle izleyicilerin karşısına çıktı.

Gönül Dağı'nın son bölümünde, roket parçasının patlaması sonucu ağır yaralanan Veysel'in yaşadığı hayatta kalma mücadelesi, geceye damgasını vurdu ve duygusal sahneler izleyicileri etkiledi.

Veysel'in öldüğüne inanıldığı bir anda, abisi Doktor Kenan'ın son çabalarının ardından Veysel yeniden hayata döndü. 

Elif Hemşire - Zümre Meğreli, Avukat Zeynep - Güliz Aybay, Zahide - Ecem Özkaya, Günşıl - Gülhan Tekin, Meryem – Sevilay Gültekin gibi isimlerin Gönül Dağı dizisinden ayrılmasının ardından seyircileri üzen bir olay daha yaşandı.

O İSİMLER DE AYRILACAK

Gönül Dağı dizisinin son bölümünde, herkes Veysel'in ayrılacağını düşünürken, iddialara göre sevilen diziye Asuman ve Ramazan karakterlerinin de veda edeceği konuşuluyor.

Başarılı oyuncu Hazal Çağlar'ın Asuman karakterine hayat verdiği ve Cihat Süvarioğlu'nun da başarılı performansıyla Ramazan karakterini canlandırdığı dizideki ayrılık söylentileri, dizinin sevenlerini ayağa kaldırdı.

Ayrılık iddialarına oyunculardan henüz bir açıklama gelmedi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!