Yandex Metrica

Sitede Ara

Zararı kanıtlandı: Kısırlığa neden oluyor! Ünlü peynir markası marketlerden tek tek toplatılıyor!

Zararı kanıtlandı: Kısırlığa neden oluyor! Ünlü peynir markası marketlerden tek tek toplatılıyor!

Dünyada birçok bölgede satılan Villa Gusto markalı peynirlerin satışı kısırlığa yol açtığı için marketlerde durduruldu.

Sağlık

22.06.2024, 18:09

Son günlerde, tarihi geçmiş, hatalı ürün veya mikrop tespit edilen birçok ürün toplatılmaya başlandı. Kısırlık başta olmak üzere birçok soruna yol açabilen Villa Gusto markalı peynirlerin satışı yasaklandı. 

Bu tespitlerin ardından ürün hakkında toplama kararı verildi. Villa Gusto firması konuyla ilgili açıklama yaparak üretim serisinde büyük bir hata yapıldığını ifade ederek tüketicilerden özür diledi.

Doğal müshil etkisi var! Bu meyveden iki tane yiyen tuvaletten çıkamıyor Doğal müshil etkisi var! Bu meyveden iki tane yiyen tuvaletten... Haberi Görüntüle

TOPLATILMASI İÇİN KARAR ALINDI

Öte yandan Villa Gusto markasının 125 gramlık mozzarella peynirlerinde tespit edilen yabancı cisimlerin ardından, firmanın satışa sunulduğu birçok ülkenin yetkili kurumları ivedilikle toplama kararı aldı.

Bebekli ailelere klima uyarısı! Yapılan o hata çocukları hasta ediyor Bebekli ailelere klima uyarısı! Yapılan o hata çocukları hasta ediyor Haberi Görüntüle

PARA İADESİ YAPILACAK 

Firma, fatura sormaksızın kendilerine geri verilecek ürünlerin tamamı için para iadesi yapacaklarını da açıkladı. Firmanın tüketicileri ise yaşananlara tepki gösterdi.

 

Habere Tepki Ver

1

0

1

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Sağlık


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading