Yandex Metrica

Sitede Ara

Sakın bu çayı içmeyin uyarısı yapıldı: Ünlü çay markası marketlerden tek tek toplatılıyor!

Sakın bu çayı içmeyin uyarısı yapıldı: Ünlü çay markası marketlerden tek tek toplatılıyor!

Almanya merkezli çay üreticisi CHI Forest markası marketlerden tek tek toplatılıyor. Çay markasında yasa dışı maddeler tespit edildi. 

Sağlık

30.05.2024, 13:31

Hatalı üretim ve sağlığa zararlı ürünler nedeniyle geri toplama kararları ünlü çay markası içinde çıktı. Milyonlarca gurbetçi Türk vatandaşının yaşadığı bölgede satışı yaygın olan çaylar hakkında bakanlık toplama kararı çıkartırdı. 

Anne babasıyla bu etkinliği yapan çocuklar daha mutlu! Yetişkinlikte depresyon ihtimalleri düşüyor Anne babasıyla bu etkinliği yapan çocuklar daha mutlu! Yetişkinlikte depresyon... Haberi Görüntüle

SAKIN İÇMEYİN! 

Almanya merkezli üretim yapan çay markası CHI Forest'in ürünlerinde yasa dışı ve sağlığa zararlı maddeler tespit edildiği için vatandaşara 'sakın içmeyin' uyarısı yapıldı. Ürünün kesinlikle tüketilmemesi gerektiğini ifade eden uzmanlar, söz konusu yasaklı maddeler nedeniyle ciddi sağlık sorunları yaşanabileceğini belirtti. 

Tedavi için Türkiye'yi seçti, yaptığı harcamaya kendisi bile şaşırdı! 29 yaşındaki Bryn Elise: Amerika'da çok pahalıya mâl olurdu Tedavi için Türkiye'yi seçti, yaptığı harcamaya kendisi bile şaşırdı! 29... Haberi Görüntüle

TÜRKLERİN YOĞUN YAŞADIĞI BÖLGELERDE ÇOK SATILIYOR

Dünyanın en çok çay tüketen toplumları arasında yer alan Türklerin birçok yemeğe kadar yoğun yaşadığı Kreuzberg bölgesinde bulunan çok sayıda markette satılan yasaklı çay için ilk toplama işlemleri geçtiğimiz günlerde yapılmaya başlandı. 

Marketlerden toplatılan ürünün bilgileri şu şekilde:

Ürün: CHI FOREST Sütlü Çay Yasemin Aromalı

Ürün birimi: 450 ml

Üretici: Süpermarket zinciri Ochama (Çin)

Dortmund'da bir şube açan ve teslim alma istasyonları aracılığıyla hizmet veren Çinli bir şirket, sütlü çaylarının geri çağrılmasıyla ilgili olarak web sitesinde müşterilerinden özür diledi.

Habere Tepki Ver

1

0

3

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Sağlık


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading