Canan Karatay'dan burun tıkanıklığına formül! Sinüzit derdi son bulacak

Prof. Dr. Canan Karatay, alerjik rinit ve alerjik sinüzit geçirmek için kaya tuzunun çözüm olacağını söyledi. Kaya tuzu solüsyonu ile burun tıkanıklığı bitiyor ve rahat nefes alınabiliyor. İşte Canan Karatay'dan burun tıkanıklığını bitirecek formül…

Sağlık 21.05.2022, 17:17 21.05.2022, 17:48
Abone ol
Canan Karatay'dan burun tıkanıklığına formül! Sinüzit derdi son bulacak

Burun tıkanıklığı olan birçok birey bu dertten kurtulmak için çözüm arıyor. Alerjik sinüzit, astım gibi sıkıntılar yaşayanlar için Dr. Canan Karatay rahatlatıcı formülü verdi. Prof. Dr. Canan Karatay, bu tür sorunlara kaya tuzu solüsyonu öneriyor. Canan Karatay'ın kaya tuzuyla önerdiği formül nefes açtırıyor ve sinüzit şikâyetlerini en aza indiriyor. İşte Canan Karatay'ın "Karatay Sözü" kitabında burun tıkanıklığını açan özel tarifi...

KAYA TUZU SOLÜSYON TARİFİ

Malzemeler

1 çay kaşığı kristal kaya tuzu

1 çay kaşığı sodyum bikarbonat

1 bardak kadar içme suyu

YAPILIŞI

1 su bardağı içme suyunun içine kristal kaya tuzu ve sodyum bikarbonat koyup eriyinceye kadar karıştırın ve aç karnına için.

İÇMEDEN ÖNCE BUNLARA DİKKAT EDİN

Suyu birden bire içemeyenler, 1 tatlı kaşığı kristal kaya tuzunu ortalama on bardaklık bir sürahiye koyup karıştırın ve gün boyu susadıkça için.

Tuzlu su içmek istemeyenler, mercimek büyüklüğünde bir parça kristal kaya tuzunu dilleri üzerine koyup bunu yavaş yavaş emebilir.

Rafine olmuş, birçok sentetik toksik kimyasal karıştırılarak işlenmiş sofra tuzu, rafine olmamış kristal kaya tuzu veya deniz tuzu ile aynı etkiye sahip değildir.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!