banner2

Süleyman Soylu'dan TÜİK'e alınmayan Kılıçdaroğlu'na tepki: Mekan basmaya gidemezsin

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, randevusuz gittiği için TÜİK binasına alınmayan CHP lideri Kılıçdaroğlu'na tepki gösterirken 'Ana Muhalefet Partisi Genel Başkanı, PKK, DHKP-C ve organize suç örgütlerinin ağına düşüp, onlara özenip, mekan basmaya gitmez' dedi.

Politika 03.12.2021, 11:43 03.12.2021, 12:21
Abone ol
Süleyman Soylu'dan TÜİK'e alınmayan Kılıçdaroğlu'na tepki: Mekan basmaya gidemezsin

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kasım ayı enflasyon rakamları açıklandıktan sonra TÜİK binasına randevusuz gittiği için içieriye alınmadı.

'ANA MUHALEFET LİDERİ MEKAN BASMAYA GİDEMEZ'

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki gösterdi. Soylu yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı; "Kılıçdaroğlu; suç ve suç örgütleri ilişkisiyle, o iklimin ve sözlerin etkisiyle siyasi tarihimizde görülmeyen yöntemlere başvuruyor. Ana Muhalefet Partisi Genel Başkanı, PKK, DHKP-C ve organize suç örgütlerinin ağına düşüp, onlara özenip, mekan basmaya gitmez. Siyasetin ve devletin kaidesi bellidir. CHP, başında ehliyetini kaybetmiş bir kişi ve bunu istismar edenlerin işgalindedir" ''

'RANDEVU İSTEDİM VERMEDİLER'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "TÜİK’ten randevu istedim, vermediler. Saat 11.00'de geliyorum, haberiniz olsun" şeklinde paylaşım yapmıştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!