banner2

Savaş çıktı! Z kuşağı Reisçi oldu

Rusya'nın Ukrayna'ya saldırıları 8. gününde devam ederken Türkiye'de Z kuşağı diye adlandırılan 2000 ve sonrası doğumlu gençlerin sosyal medyada yaptığı paylaşımlar Erdoğan'a güveni bir kez daha gözler önüne serdi.

Politika 03.03.2022, 17:52 03.03.2022, 21:21
Abone ol
Savaş çıktı! Z kuşağı Reisçi oldu

Rusya'nın Ukrayna'ya saldırıları 8. gününde yoğun bir şekilde devam ederken Türkiye yaptığı açıklamalarıyla hem Ukrayna'nın yanında olduğunu dile getirdi ve birçok insani yardımda bulundu.

RUSYA VE UKRAYNA ARASINDA BAŞARILI BİR DİPLOMASİ TRAFİĞİ YÜRÜTÜLDÜ

Bunun yanında Rusya Ukrayna arasında barışın sağlanabilmesi adına yoğun bir diplomasi trafiği yürüttü. Rusya ile de ülkemizin çıkarlarına ve ikili ilişkilere ters düşmeden 'ateşkes çağrısında' bulunan bir politika izledi.

Z KUŞAĞINDAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A DESTEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ülke çıkarlarını koruyarak attığı bu kritik ve başarılı adımlar dünya basınında da ülkemizde de takdirle karşılandı. 
Sosyal medyada yer alan görüntülerde muhalefetin 'hepsi bizim yanımızda' diye nitelendirdiği Z kuşağından birçok genç Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Türkiye'nin savaş karşısında aldığı tutumu takdirle karşıladı.

ALGI DEĞİL OLGU SİYASETİ

Sosyal medyada yapılan yorumlar gösteriyor ki Erdoğan Z kuşağı tarafından oldukça destek görüyor. Ve ülkenin çıkarlarına hizmet ederek diplomasi başarısı gençler tarafından ilgi çekici olarak görülüyor. Bir kez daha anlaşılıyor ki muhalefetin yalan ve algılar üzerine yürüttüğü siyaset Z kuşağında bir anlam ifade etmiyor. Hizmet ve diplomasi politikası başka deyişle algı ve olguların savaşında Recep Tayyip Erdoğan yine gözde lider konumunda...

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!