Meral Akşener'den 'baba' gafı: Müslüm Baba gibi diyorum ki batsın bu dünya

Partisinin grup toplantısında konuşan İYİ Parti lideri Meral Akşener, 'Öyle şeyler dinliyor, öyle şeyler öğreniyor ve öyle şeylere şahit oluyorum ki; Bir süre sonra, artık kalbim ağrıyor. Rahmetli Müslüm Baba gibi diyorum ki, batsın bu dünya.' diyerek büyük bir gafa imza attı. Çünkü 'batsın bu dünya' şarkısı Orhan Gencebay'a ait.

Politika 16.03.2022, 12:20 16.03.2022, 12:49
Abone ol

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bugün partisinin grup toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

'RAHMETLİ MÜSLÜM BABA GİBİ DİYORUM Kİ BATSIN BU DÜNYA'

Konuşmasının sonlarına doğru ilçe ziyaretlerinden bahseden Meral Akşener, ''Bir yandan, ilçe ziyaretlerimize devam ederken, Bir yandan da, iktidarın yolunu unuttuğu, o evleri ziyaret ediyorum. Öyle şeyler dinliyor, öyle şeyler öğreniyor ve öyle şeylere şahit oluyorum ki; Bir süre sonra, artık kalbim ağrıyor. Rahmetli Müslüm Baba gibi diyorum ki, batsın bu dünya, batsın bu dünya be batsın bu dünya!" diyerek büyük bir gafa imza attı.

'BATSIN BU DÜNYA' ŞARKISI ORHAN GENCEBAY'A AİT

Meral Akşener'in 'baba' gafı sosyal medyada alay konusu oldu. Sosyal medya kullanıcıları 'Batsın bu dünya' adlı şarkının Müslüm Gürses'e değil Orhan Gencebay'a ait olduğunu ifade ederek Meral Akşener'e dalga geçti. Kullanıcılar, ''Bunu bile bilemedin, batsın bu dünya şarkısı Orhan Baba'nın daha bunu bilmiyorsun.'' şeklinde yorumlarda bulundular.

İşte Meral Akşener için atılan tweetler...Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!