banner2

Kılıçdaroğlu partililere seslendi: Yolumdan çekilin

Partisinin TBMM Grup Toplantısına konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partilileri uyardı. Cumhurbaşkanlığı seçimi sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Kılıçdaroğlu, "Ya bana katılın ya da şimdi yolumdan çekilin" dedi. CHP liderinin bu açıklamaları parti içinde kendisine rakip olarak kişilere bir uyarı olarak yorumlandı.

Politika 26.04.2022, 22:42 27.04.2022, 03:16
Abone ol
Kılıçdaroğlu partililere seslendi: Yolumdan çekilin

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ppartisinin TBMM Grup Toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Seçimlerde zafere giden yoldan vazgeçmeyeceğini belirten CHP lider Kılıçdaroğlu'nun partilileri yaptığı uyarı dikkatlerden kaçmadı. Kılıçdaroğlu, "Ya bana katılın ya da şimdi yolumdan çekilin" dedi. 

Kılıçdaroğlu'nun bu sözlerle kimi kast ettiği

"YOLUMDAN ÇEKİLİN"

Kılıçdaroğlu, konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

"Yol arkadaşlarım bütün yol arkadaşlarımıza sesleniyorum size de bir çift lafım var bu engerekler ve çiyanlarla çatışma ne kadar sert olursa zafer de o kadar yakın ve görkemli olacaktır. Ne pahasına olursa olsun yürüyeceğiz.

Bu millete çetelere boyun eğdirmeyeceğiz. Ben o yoksulluğa mahkum edilen çocuklar için mücadele edeceğim. Ya bana katılın ya da şimdi şu anda yolumdan çekilin. Açık ve net söylüyorum"

HEPSİ SIRAYA GİRİP ALKIŞLADIRLAR

Bu konuşmanın ardından TBBM önüne dizilen CHP milletvekilleri, Kemal Kılıçdaroğlu'nu makam arabasına kadar alkışlarla uğurladı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!