banner2

İYİ Partili Buğra Kavuncu kimdir, nereli? Buğra Kavuncu saldırıya mı uğradı?

İYİ Partili Buğra Kavuncu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Buğra Kavuncu Halk TV'de saldırıya mı uğradı? İşte tüm detaylar...

Politika 20.08.2021, 14:31
Abone ol
İYİ Partili Buğra Kavuncu kimdir, nereli? Buğra Kavuncu saldırıya mı uğradı?

Buğra Kavuncu İYİ Parti Genel İdare Kurulu üyesi ve parti sözcüsü olarak görev yapmaktadır. Ayrıca İstanbul İl Başkanıdır. 1973 yılında Ankara'da doğan Kavuncu aslen Adana Ceyhanlıdır. Kanada'da öğretim gören Buğra Kavuncu, orta okul ve lise hayatını Ankara'da tamamladı. Üniversiteyi bitirmesinin ardından satış-pazarlama alanlarında faaliyetlerini sürdürdü. Buğra Kavuncu 2008 ve 2010 yıllarında ise BASD Central ASA'da Genel Müdür olarak da çalıştı. 

BURAK KAVUNCU KAÇ YAŞINDA VE NERELİ?

İYİ Parti'nin önemli isimlerinden biri olan Burak Kavuncu 1973 yılında Ankara'da doğdu. Burak Kavuncu aslen Adana Ceyhanlıdır. 

BURAK KAVUNCU HANGİ PARTİYE ÜYE?

Burak Kavuncu İYİ Parti Genel İdare Kurulu üyesi, parti sözcüsü ve İstanbul İl Başkanı olarak İYİ Parti'de görev almaktadır. 

BURAK KAVUNCU SALDIRIYA MI UĞRADI?

Buğra Kavuncu Halk TV'de katıldığı bir programdan çıkması sonucu bina önünde yumruklu saldırıya uğradı. Saldırı sonrası ambulans ve çok sayıda polis ekibi görev yerine geldi. İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Burak Kavuncu saldırı sonrası hafif yaralandığı da ayrıca açıklandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!