banner2

İYİ Parti'den istifa etmişti! Nebi Hatipoğlu AK Parti'ye geçecek iddiası

İYİ Parti’den istifa eden Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu'nun AK Parti'ye katılacağı iddia edildi. Hatipoğlu'nun yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir görüşme yapacağı belirtildi.

Politika 07.11.2023, 01:16 07.11.2023, 01:37
Abone ol
İYİ Parti'den istifa etmişti! Nebi Hatipoğlu AK Parti'ye geçecek iddiası

Geçtiğimiz hafta İYİ Parti'den istifa eden Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu'nun yeni adresi belli oldu. Hatipoğlu'nun AK Parti'ye geçeceği iddia edildi. 

TV100'de Taksim Meydanı Programı'nda CHP Kurultayı ve siyaset gündemi değerlendirildi. TV100 Ankara Temsilcisi Deniz Gürel, İYİ Parti’den istifa eden Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu'nun AK Parti'ye katılacağını iddia etti.

Nebi Hatipoğlu'na ilişkin kulis bilgisini paylaşan Deniz Gürel, şu açıklamaları yaptı:

"Yarın, geçtiğimiz hafta İYİ Parti’den istifa eden Nebi Hatipoğlu AK Parti MKYK’sında AK Parti’ye geçiyor. Sabah saatlerinde de sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesi bekleniyor. Genel olarak yerel idare noktasında bir iddia ortaya koymuştu.

"BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLABİLECEĞİNİ İFADE ETMİŞTİ"

Kendisinin büyükşehir belediye başkan adayı olabileceğini ifade etmişti İYİ Parti'deyken. Ters düşüldü o noktada. Burada da onu nasıl bir siyasi gelecek bekliyor onu da muhtemelen bu ay içerisinde göreceğiz."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!