banner2

Erdoğan daveti geri çevirmedi Rizelilerle çay içti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize'deki temasları kapsamında Salarha Tüneli Açılış Töreni'ne katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılışın ardından vatandaşların davetini geri çevirmeyerek mahalle kıraathanesinde çay içti.

Politika 04.09.2021, 16:50 04.09.2021, 17:05
Abone ol

Rize'de Salarha Tüneli Açılış Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, vadi ile kıyıyı birleştiren bu tünelin Rize'nin 70 yıllık hayali olduğunu söyledi. Erdoğan, ''14 kilometreyi bulan ve neredeyse yarım saat süren dağın ardı ile önü arasındaki ulaşım 4,5 kilometre civarına ve 5 dakikaya inecektir'' dedi.

''İŞUMUZ VAR İŞUMUZ''

Açılış törenine katılan bir grup Rizeli ''Çayeli seni çaya bekliyor'' sloganlarıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Çayeli'ne davet etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu çağrıyı karşılıksız bırakmadı. Erdoğan, kendisini çaya davet eden vatandaşlara 'İşumuz var işumuz' şeklinde cevap vermişti.

VATANDAŞLARLA ÇAY İÇTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılışın ardından vatandaşların davetini geri çevirmeyerek mahalle kıraathanesinde çay içti. Erdoğan, vatandaşlarla birlikte çay için onların sorunlarını dinledi.

YAŞLI TEYZEYE SARILDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaşlı bir teyze ile sıcak ve samimi sohbette bulundu. Erdoğan'ın kendisine sevgi gösterisinde bulunan Rizeli teyzeye sarılıp kucaklaması dikkatlerden kaçmadı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!