banner2

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Temel Karamollaoğlu'nu kabul etti

Son dakika gelişmesine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nu Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti. Görüşme 2 saat 20 dakika sürdü.

Politika 10.11.2021, 15:07 10.11.2021, 18:54
Abone ol

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Ankara'da bir araya geldi. Basına kapalı görüşme, saat 15.00'te başladı. 2 saat 20 dakika sürdü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Temel Karamollaoğlu, en son Oğuzhan Asiltürk'ün vefatından sonra cenaze namazında yan yana gelmişti.

'ENDİŞELERİMİZİ GÜNDEME GETİRECEĞİZ'

Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu, kritik zirve öncesi haftalık basın toplantısında yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ''Şu anda konuşmanın görüşmenin ne mahiyette olacağını kestirmek mümkün değil. Bazı endişelerimizi gündeme getireceğiz. Biz bugünkü sistemle kanaatlerimizi kesin bir şekilde ifade etmiştik. Biz bugünkü haliyle denetlenemeyen bir başkanlık sisteminin doğru olmadığ kanaatindeyiz. Seçim başka denetleme başka bir şey.''

NEDEN KENDİSİNDEN UZAĞA OTURTTU?

Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşmesinde en çok dikkat çeken detaylardan biri, Erdoğan'ın Karamollaoğlu'nu kendisinden uzakta olan bir koltuğa oturtmasıydı. Söz konusu görüntülerin sosyal medyada konuşulmasından sonra Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kaya, "Ev sahibi sayın cumhurbaşkanı ve kendi protokolünü uyguladı" açıklamasında bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!