banner2

Bakan Karaismailoğlu: Türkiye sizlerle birlikte büyüyecek

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ankara'nın Kahramankazan ilçesindeki Ankara Lojistik Üssü ziyaretinde devam eden çalışmalarla ilgili bilgi aldıktan sonra sektör temsilcileriyle çeşitli istişarelerde bulundu.

Politika 06.07.2021, 18:39 06.07.2021, 18:43
Abone ol
Bakan Karaismailoğlu: Türkiye sizlerle birlikte büyüyecek

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ankara'nın Kahramankazan ilçesinde bulunan, Ankara Lojistik Üssü'nü ziyaret etti. Bakan Karaismailoğlu, daha sonra karayolu taşımacılığı sektörünün temsilcileri ve nakliyecilerle bir araya geldi.

Nakliyecilerle sohbeti ederken Türkiye'nin, dünyanın ilk 10 ekonomisinden birisi olma hedefi için lojistik sektörünün çok önemli bir alan olduğunu belirten Bakan Karasimailoğlu, "Karayolları lojistik açıdan en önemli alanlardan biri. Hem sizleri ziyaret etmek hem de sektörle ilgili görüş alışverişinde bulunmak için bugün buradayız. Bugün buraya sizleri dinlemeye geldik." dedi.

"TÜRKİYE SİZLERLE BİRLİKTE BÜYÜYECEK"

Bakanlık olarak, sektörün önünde olan tüm sıkıntı ve dertleri kendi dertleri ve sıkıntıları gibi kabul ederek çalıştıklarına vurgu yapan Karaismailoğlu, "Sorunların çözümü doğrultusunda da en kısa zamanda sonuç almak için gayretle çalışacağız. Buna emin olabilirsiniz. İnşallah bu birlikteliğimiz ve iş birliğimiz sürekli devam edecek. Sonuçta Türkiye büyüyecekse sizlerle birlikte büyüyecek." değerlendirmesinde bulundu.ifadelerini kullandı.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!