banner2

Bahçeli'den HDP'nin skandal teklifine sert tepki: Meclis'te diasporanın ajanı var

Son dakika haberleri... Partisinin grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, HDP'li Garo Paylan'ın TBMM'de sözde Ermeni soykırımının kabulü için verdiği skandal kanun teklifine ateş püskürürken ''Böyle birinin Meclis'te yer alması hepimiz için zuldür. Sözde soykırım iddiasının kanun olarak hazırlanması, Türkiye'yi töhmet altında bırakmak için yapılmıştır. Meclis'te diasporanın ajanı var.'' dedi.

Politika 26.04.2022, 10:33 26.04.2022, 12:00
Abone ol

MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. MHP lideri Bahçeli'nin konuşmasından öne çıkanlar şu şekilde; 

Ramazan ayı kalp temizliği için bir fırsat, günahlardan arınmak için manevi bir tahsisattır. Ramazan ayı iç dünyamızın yenilendiği kutlu bir dönemdir. Allah nasip ederse, yarın bin aydan daha hayırlı olan, Kadir gecesini idrak edeceğiz. Bu vesileyle, siz muhterem milletvekillerimiz, aziz vatandaşlarımız, bu mübarek kadir gecesini tebrik ediyorum. Milliyetçi Hareket Partisi ve  Cumhur İttifakı milletimizin bekası, ülkemizin bağımsız geleceği için dünden daha önemli bir görevle karşı karşıyadır. Bu görev tarihidir. 

''TÜRKİYE'YE SİLAH ÇEKENLER BEDELİNİ ÖDEYECEK''

Türk milleti terörün belini kıracaktır. Bu meselenin başka yolu yoktur. Türkiye’ye silah çekenler, pusu kuranlar, sınır güvenliğimizi ihlal edenler doğduklarına bin pişman olacakları gibi bedelini de ağıır şekilde ödeyeceklerdir. Allah nazarlardan saklasın TSK destan yazmaktadır. Teröristler komaya sokulmuştur. Pençe-Kilit Harekatıyla Zap bölgesinde de bayram temizliği yapılmaktadır. PKK-YPG için emniyetli hiçbir yer yoktur. Bölücü terör örgütü psikolojik yıkım içindedir. Terör nereden kaynaklanıyorsa meşru hedef orasıdır ve hepsinin sonu gelmiştir. Hem yurtiçinde hem de yurdışında terörün kaçacığı yer kalmamıştır. İntikal sahaları kapatılmıştır. Pençe Kilit harekatıyla bayram temizliği yapılmaktadır. Bölücü terör örgütü psikolojik yıkım içerisindedir. Irak'ın kuzeyine düzenlenen hava harekatlarıyla terör örgütünün hayat damarları kesilmiştir. Terör elebaşları nokta operasyonlarla imha edilmiştir. 17 Nisan 2022 tarihinde Pençe Kilit Harekatı başlatılmış ve sayıları 50'yi aşan terörist yok edilmiştir.

TERÖRİSTLERİN KİMLİKLERİNİ İFŞA ETTİ

Allah nazarlardan saklasın TSK taktik anlamda destan yazmaktadır. İlki 2018 yılında devreye giren Pençe harekatlarının devamı olan Pençe Kilit harekatı terör örgütünü komaya sokmuştur. Duran Kalkan, operasyonların devam etmesi halinde savaşı şehirlere taşıyacağını iddia etmiştir. Bursa ve İstanbul'da yapılan hain saldırılar gerçekleştirilmiştir. İnanıyorum ki bu terörist Duran Kalkan'ın da sonu yakındır. Bunların ya leşleri yere serilecek, ya da kafasına çuval geçirip Türk adaletine teslim edilecektir. Türk milleti bu canileri affetmeyecektir. Pençe Kilit harekatında etkisiz hale getirilen teröristlerin kimlikliklerine baktığımızda 8 Ermeni, Alman, Fransız, ingiliz ve ABD'li olduğu görülmektedir. Terörle mücadele boynunda haç taşıyanlara karşı hilalin mücadelesidir. Terörle mücadele gazilerimizin, şehitlerimizin alacak davasıdır, karşı çıkanlar ise şeytanın yanındadır. Kahraman toprağa düştü mü şehit, terörist toprağa düştü mü leş olur.

''ZİLLET İTİFAKI BİRBİRİNE KAZIK ATIYOR''

Zillet ittifakı'nın terörle mücadelede bir destek mesajı paylaştığını gördünüz mü? Menfaat yaşamak, ahlak yaşatmak ister. Bu ikisi bir arada bulunamaz. Zillet ittifakı iyice yoldan çıkmış, istikametini şaşırmıştır. 3 kez toplanan partilerin ortak açıklamasında Türkiye'nin ortak çıkarı ile bağdaşan bir yer var mıdır? Bunlar kuldan utnamıyor bari Allah'tan korksunlar. Bu ittifak ortakları sadece güçlendirilmiş parlamanter sistem ile avunuyorlar. Birbirine kazık atıyorlar, tuzak kuruyorlar sonra dönüp gönüllerini almaya çalışıyorlar. Bunların dilinde şehitlerimiz yok, Türkiye'ye övgü yok. Yüzlerinde meymenet yok. Zillet ittifakını parlamenter sistem dolduruşuna getiren dış güçlerdir. Bizim medarı iftarımız, aziz milletimizdir, Zillet ittifakı Türkiye'nin tarafında değildir. Nerede duruyorlar artık bilmeyen kalmamıştır. Zillet ittifakının tarafı Türkiye'nin tahribidir. CHP Genel Başkanı ise hangi provasyonu yapacağını şaşırmıştır. Faturayı ödemezse elektriğinin kesileceğini ve bütün il teşklilatlarımıza birer kandil göndermesini talimat vermiştim. Huylu huyundan vazgeçmiyor. Zillet İttifakı'nın trafoları patlaktır. 

KILIÇDAROĞLU'NA TEPKİ: İDDİALARI KUYRUKLU YALANDIR

Şahsen uyarmıştım. Faturayı ödemezsen elektiriğinin  kesileceğini söylemiştim. Huylu huyundan vazgemiyor. Karanlık emelleri olanların tercihi karanlıktan mesaj vermektir. Kılıçdaroğlu’nun elektirik faturası ile ilgili  4 milyon abonenin elektriğinin kesik olduğu iddiaları kuyruklu yalandır. Elektiriği kesik abone sayısını 278 bin olduğu anlaşılmaktadır. 

''HDP'Lİ MÜPTEZELİN YERİ MECLİS DEĞİLDİR

HDP’li bir müptezel tarafından sunulan kanun teklifinde sözde ermeni soykırımını taıması istenmiştir. Sözde ermeni soykırımı ile ilgili kanun teklifi hazırlanması ecdadımıza ihanettir. Böyle bir fitnecinin TBMM’de yer alması hepimiz adına zuldur. TBMM meşruiyet meclisi değildir. Gayri müslim azınlıkların meydan okuma yeri değildir. Türk milletine katliamcı soykırımcı diyenlerin barınacağı bir mekan değildir. Bu çatı altında sözde soykırımı tanıyan varsa yeri ve adresi TBMM olamaz, olmamalıdır. 

SEZGİN TANRIKULU’NUN SÖZLERİ

CHP’li bir milletvekili de sözde soykırım yalanının peşine takılmıştır. Sayın Kılıçdaroğlu elektrikle ilgili konuştuğun kadar sözde soykırımla ilgili konuşacak mısın?

ABD BAŞKANI BIDEN'A 1915 TEPKİSİ

ABD Başkanı Joe Biden'ın bir kez daha soykırımdan bahsetmesi hükümsüzdür, kınamayı hakketmektedir. Politikacıların kendini mahkeme yerine koymaları felakettir. 19. yüzyıla kadar aramızda yaşayanların, dış güçlerin destekleriyle ecdadımıza ihanet etmesi sonucu tehcir kararı alınmıştır. Sözde Ermeni çetelesi tutanlara soruyorum, 500 bine yakın müslümanın öldürülmesine niye sessiz kalıyorusunuz. Karnı deşilerek öldürülen çocuklar için niye konuşmuyorsunuz. Ne söylerlerse söylesinler bizim için kuru gürültüdür. Kendi kanlı tarihlerine bakmayan bundan ders almayan ülkeleri Allah'a havale ediyoruz. Türk milletini, insanlığa karşı en ağır suçlardan biri olan soykırımla suçlamaya izin verilmeyecektir. 

OSMAN KAVALA AÇIKLAMASI

MHP Genel Başkanı Bahçeli grup toplantısı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bahçeli, Osman Kavala kararına ilişkin ''Hukukun kararına saygı duyulmalı'' dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!