DOLAR
9.3466 0.17
EURO
10.9009 0.46
ALTIN
533.50 0.76
BIST
1417.7 0.58

Bahçeli'den Boğaziçi tepkisi: Bunlar ajan provokatörlerdir

Son dakika haberleri... MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Boğaziçi Üniversitesi'nde rektörün aracı üzerinde tepinen eylemciler için ''Bunlar Türkiye düşmanlarının üniversitelere sızdırmaya çalıştıkları nöbetçi ve niyeti karanlık taşeronlardır. Bunlar ajan provokatörlerdir.'' dedi.

Politika 09.10.2021, 13:00 09.10.2021, 15:19
Bahçeli'den Boğaziçi tepkisi: Bunlar ajan provokatörlerdir

 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfınca Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen "Türk Gençliği Büyük Kurultayı"na katıldı. Devlet Bahçelİ'nin konuşmasından satır başları;

''BUNLAR AJAN PROVOKATÖRLERDİR''

Gençliğin sokağa düşmesi, geleceğimizin ayağa düşmesidir. Gelecek ayağa düştü mü, yıkım ve yok oluş kapıya dayanmış demektir. Boğaziçi Üniversitesi Rektörü'nün otomobiline yarı çıplak çıkıp üzerinde tepinen mahlukatın Türk gençliğine mensup olması imkansızdır. Bunlar ne öğrenci ne de gençtir. Bunlar Türkiye düşmanlarının üniversitelere sızdırmaya çalıştıkları nöbetçi ve niyeti karanlık taşeronlardır. Bunlar ajan provokatörlerdir. Üniversite kapılarında öğretim üyelerine meydan okuyan, taş atan, hakaret eden bir güruhun Türk gençliğini değil, hain planları temsil ettiği çok açıktır.

''BU REZİLLER TERÖR ÖRGÜTÜ BAĞLANTILIDIR''

Yurt diyerek banklarda yatmak da neyin nesidir? Bu reziller terör örgütü bağlantılıdır. Bunlar genç veya öğrenci değil, ajan provokatörlerdir. Gezi Parkı olaylarında iç isyana kalkışan bunlardır. 6-8 Ekim olaylarında Türkiye'yi karıştırmak isteyenler bunlardır. Duvarlara 'Zulüm 1453'te başladı' yazan soysuzlar bunlardır. PKK'nın, DHKPC'nin tasması boğazlarına geçen bunlardır. Kopuklar, kaçaklar, çapulcular öğrenci falan değil düpedüz şehir eşkIyasıdır. Yetmez ama evet diyorsanız FETÖ'cülere PKK'lılara da mikrofon verin. Öğrenci arayan CHP, İP ve diğerleri gelsinler de buraya baksınlar. Yürekleri yetiyorsa gelsinler de çakmak çakmak parlayan alnı temiz gençlerimizi görsünler.

REKTÖRÜN ARACININ ÜZERİNDE TEPİNEN EYLEMCİNİN GÖRÜNTÜSÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ABD'YE "ÜLKÜ OCAĞI" TEPKİSİ

ABD Temsilciler Meclisi terörist görmek istiyorsa, ülkü ocaklarına değil yeni dost ve müttefiki yanaşmalarına bakmalıdır. Ülkü ocaklarından terörist değil, terörizmin can düşmanı çıkar. Ülkü Ocakları'nda haydut değil, haydutları dünyayı dar edecek inanmışlar yetişir. Açık açık söylüyorum; sizden korkan sizin gibi namert olsun. Sizden kaçınan sizin gibi çürüyüp gitsin. Davamızdan dönersek de gök girsin, kızıl çıksın.

SOSYAL MEDYA AÇIKLAMASI

Şu anda dünyada 7,8 milyar insandan 4,5 milyardan fazlası interneti kullanmaktadır. Sosyal medya kullanıcılarının sayısı 4 milyarı aşmıştır. 2021 yılında interneti kullananların oranı yüzde 7,3 artmıştır. Türkiye nüfusunun yüzde 70,8'i sosyal medyanın dipsiz mecralarındadır. İnsanlar internete günde ortalama 8 saat zaman ayarlamaktadır. Kazandırdığından daha fazlasını kaybettiren, karanlık operasyonları servis ağına dönüşen sosyal medya platformlarının devamı geleceğimiz için ciddi risk ve tehditler içermektedir. Türk gençliğinin sosyal medyayı bilgi amaçlı kullanımı mühimdir.

''GENÇLİĞE BAKINCA X,Y,Z OLARAK GÖRMÜYORUZ''

Türk aile yapısı saldırılara maruzdur. Yasal tedbirler geliştirmek, öz değerlerimizi korumak zorundayız. Sosyal medya biz duygusunu törpülerken aynı evde birbirlerine yabancılaşan insanları da ortaya çıkarmıştır. Sosyal medyanın ağırlıklı kullanımı bu yaş grubundadır. Ülkemizin gerçek gücü gençlerimizdir. Onların her türlü ahlaki sorunlardan, sosyal medya batağından korumak milli görevimizdir. Biz gençliğe bakınca X,Y,Z olarak görmüyoruz, alfabeden okuyacak olursak A’dan Z’ye görüyoruz. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Günün Anketi Tümü
İstanbul'da son zamanlarda artan trafik sorununun sebebi nedir?