banner2

Akşener Kılıçdaroğlu'nun üstünü çizdi: Adaylık için konuştuğum başka isimler var

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, katıldığı canlı yayında Kılıçdaroğlu'nun adaylığının üzerini çizdi. Altılı masanın kazanacak bir adayının olması gerektiğini söyleyen Akşener, henüz açıklamadığı bir isme dikkat çekerek "O kişinin kazanmasını çok istiyorum" dedi.

Politika 25.10.2022, 10:41 25.10.2022, 11:37
Abone ol
Akşener Kılıçdaroğlu'nun üstünü çizdi: Adaylık için konuştuğum başka isimler var

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener FOX TV'de İsmail Küçükkaya'nın programına katıldı. Altılı masanın adayı hakkında konuşan Akşener altılı masanın kazanacak bir adayı olması gerektiğini söyledi. Kılıçdaroğlu'nun resmen üzerini çizen Akşener şu şekilde konuştu:

Sn. Kılıçdaroğlu'nun saydığı aday kriterlerine katılıyorum ama adayın kazanacak biri olması lazım. O kriterlere uyan birçok isim var. Önemli olan kazanacak aday.

'KILIÇDAROĞLU KAPANMIŞ YARALARI AÇIYOR'

Meral Akşener, Kemal Kılıçdaroğlu'nun başörtü çıkışının gereksiz olduğunu belirtti ve şu şekilde konuştu:

Kapanmış yaraları yeniden açmak yerine, kanayan yaralara bakmak durumundayız. Yani ben saygı duyuyorum elbette, Sayın Kılıçdaroğlu'nun bu tavrına. Ama bakın bugün neyi tartışıyoruz biz, Anayasa'ya konulmaya tartışıyoruz. Başörtüsü çerçevesi içerisinde yeniden bir kavgayı tartışıyoruz. Sayın Kılıçdaroğlu'nun başörtüsü konusundaki tutumunu biliyoruz. Ama şimdi gelinen noktada bence gerek yoktu.

TOGG DAVETİNE KATILMAYACAK

Davet yeni geldi, önceden planlanmış bir programım var. İptal edemeyeceğim bir program. Biz bu tür davetlere mutlaka partimizi temsil eden üst düzey bir partilimizi göndeririz. Siyasi İşler Başkanımız, Ankara Milletvekilimiz Koray Aydın gidecek.

'ADAYLIĞI ALTILI MASAYI KARIŞTIRACAK'

Konuştuğum başka isimler var. Türkiye'ye katkıda bulunabilecek herkesle görüşüyorum. Adayı altılı masa karıştıracak. O kişinin kazanmasının altını çiziyorum.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!