DOLAR
13.82 1.17
EURO
15.64 0.85
ALTIN
787.24 1.38
BIST
1,909.06 1.54

AK Parti Sözcüsü Çelik CHP'nin BAE sözlerini sert bir dille eleştirdi!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP yönetiminin BAE ile Türkiye arasındaki iş birliği eleştirilerine sert bir dille yanıt verdi. Çelik, "Alternatif politikalar ortaya koyamayanlar, siyasetsizlik içerisinde debelenenler husumet siyaseti ortaya koyarlar" dedi.

Politika 25.11.2021, 18:09
AK Parti Sözcüsü Çelik CHP'nin BAE sözlerini sert bir dille eleştirdi!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.

'SİYASETSİZLİK İÇİNDE DEBELENENLER HUSUMET SİYASETİ ORTAYA KOYARLAR'

CHP yönetiminin politikalarını eleştiren Çelik, CHP'nin Türkiye'nin dış politikada ortaya koyduğu iradeden rahatsız olduğunu söyledi. Türkiye'nin çıkarlarını korumak adına BAE ile iş birliği politikasını eleştiren CHP yönetimine " Alternatif politikalar ortaya koyamayanlar, siyasetsizlik içerisinde debelenenler husumet siyaseti ortaya koyarlar" dedi.Ömer Çelik'in sözlerine şu şekilde devam etti: 

"Birden çok Kılıçdaroğlu var, birden çok CHP yönetimi var. Bundan kısa bir süre önce Türkiye Cumhuriyeti bir irade ortaya koyduğu zaman CHP yönetimi 'Türkiye yalnızlaşıyor' diyordu. Şimdi Türkiye çeşitli çıkarlarını yerine getirmeye çalıştığı zaman, sorun yaşadığı devletlerle ticaret kanallarını aştığı zaman CHP yönetimi rahatsız oluyor. Alternatif politikalar ortaya koyamayanlar, siyasetsizlik içerisinde debelenenler husumet siyaseti ortaya koyarlar"

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!