banner2

AK Parti'li Akbaşoğlu: FETÖ CHP'yi ele geçirmiş vaziyette

"Mavi Vatan" ifadesini hedef alan açıklamalarıyla tepkileri toplayan CHP'li isimlere sert çıkan AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu, "Türkiye'yi bölmek isteyenlerle niçin müttefik oldunuz?" diyerek hesap sordu.

Politika 24.09.2021, 22:57 24.09.2021, 23:05
Abone ol
AK Parti'li Akbaşoğlu: FETÖ CHP'yi ele geçirmiş vaziyette

AK Parti'li Muhammet Emin Akbaşoğlu, muhalefetin "Mavi vatan"ı hedef alan ve ülkede "sözde" kürt sorunu olduğunu savunan akıl dışı iddialarını sert bir diille eleştirerek, tek cümleyle hesap sordu. 

TBMM'de basın toplantısı düzenleyen AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç'un Kürt sorununa ilişkin yaptığı açıklamalara karşılık, "Sayın Grup Başkanvekili sağa sola saldıracağınıza, açıkça Türkiye'yi bölmek isteyenlerle niçin müttefik olduğunuzu açıklamanız lazım. 'Mavi Vatan ve sözde Kürt sorunu ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Kamuoyunu bilgilendirmeniz gerekir.' dediğimizde Sayın Kılıçdaroğlu ve Akşener'in dudaklarını kapattıklarını, birbirlerine sus pus işareti yaptıklarını görüyoruz. Ancak milletimizi aldatamayacaksınız, milletimizi kandıramayacaksınız. Bu konuda milletimiz, maşeri vicdanında neyin ne olduğunu net bir şekilde görüyor. Zira FETÖ, CHP'yi ele geçirmiş vaziyette. Hiç kimse bu aldatıcı, takiyyeci siyasete, ittifaka alet olmasın' diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!