banner2

Togg İstanbul'da görücüye çıktı! İlk deneyim merkezi kuruldu

Türkiye'nin otomobili Togg'un 20 deneyim merkezinden ilki İstanbul'da açıldı. Zorlu Center meydan katında hizmet verecek merkezde İstanbullular Türkiye'nin gurur kaynağı otomobili canlı görme ve inceleme fırsatı yakalayacak.

Otomobil 09.11.2022, 19:29
Abone ol
Togg İstanbul'da görücüye çıktı! İlk deneyim merkezi kuruldu

29 Ekim'de seri üretime başlayan Togg'un 7 bölgede kurulacak olan 20 deneyim merkezinin ilki İstanbul'da hayata geçirildi. Deneyim merkezi, Zorlu Center meydan katında hizmet verecek. 

HEM SİMÜLASYONDA HEM DE CANLI GÖRME FIRSATI

Deneyim Merkezi'nde kullanıcıları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı törenle banttan indirilen Togg'da olduğu gibi dijital ekranların olduğu kokpit bölümü karşılayacak. Kullanıcılar, geldiklerinde sadece simülasyonla değil, Togg'u canlı canlı görme fırsatına da sahip olacak.

2 MODEL BİRDEN GELİYOR

Togg'dan yapılan açıklamada, ilk akıllı cihazın banttan inmesinin ardından C-Sedan ve C-X Coupe modelleri için çalışmaların devam ettiği belirtilmişti. Açıklamada, "İlk akıllı cihazımız C-SUV'u banttan indirirken, sizi çalışmaları planlarımız doğrultusunda devam eden C-Sedan ve C-X Coupé ile tanıştıralım istedik." denilmişti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!