Yandex Metrica

Sitede Ara

TOGG, Hollanda basınında gündem oldu: Hollanda'da satışa çıkacağı tarih açıklandı

TOGG, Hollanda basınında gündem oldu: Hollanda'da satışa çıkacağı tarih açıklandı

Türkiye'nin gururu TOGG, dünya basınında yerini almaya devam ediyor. ABD'de gerçekleşen CES fuarının gözdesi olan TOGG, Hollanda basınınında geniş yer aldı. Hollanda da birçok haber sitesi TOGG'u ön plana çıkarttı. Hollanda basını ülkelerinde TOGG'un satışa çıkacağı tarihi açıkladı.

Otomobil

02.04.2024, 06:54

Türkiye'nin gururu olan TOGG, dünya basınında geniş yankı uyandırmaya devam ediyor. Tüm dünya tarafından yakından takip edilen Türkiye'nin elektrikli otomobili TOGG'a ilgi giderek artıyor. Şubat ayı itibariyle Türkiye'de siparişlerinin alınacğı yerli ve milli otomobil TOGG, Hollanda'da satışa çıkmak için gün sayıyor. TOGG CEO'su Gürcan Karakaş ile bir röportaj gerçekleştiren AutoWeeek dergisi, TOGG'un 2025 yılında Hollanda'da satışa çıkarılacağını dile getirdi.

TOGG HOLLANDA PAZARINA AYAK BASIYOR

Hollanda'da yayın yapan AutoWeek adında ünlü bir otomobil dergisi, TOGG CEO'su Gürcan Karakaş ile yapmış olduğu röportajın detaylarını paylaştı. Türkiye'nin otomobili TOGG'un başlangıçta iç pazara odaklanacağını, sonrasında ise Orta ve Kuzey Avrupa'ya ihraç edileceği bilgisini paylaşan dergi, TOGG'un 2025 yılının başlarında Hollanda'da satışa çıkarılacağını belirtti.

Rakiplerine göre sahip olduğu özelliklerle adından şimdiden çokça söz ettiren ve otomobil dünyasının gündeminden düşmeyen Türkiye'nin elektrikli otomobili TOGG, ABD'deki CES fuarındaki etkinliklerle rakiplerine adeta gözdağı verdi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading