banner2

TOGG'dan heyecanlandıran işbirliği paylaşımı: Bir ilke imza atıyoruz

Son dakika gelişmesine göre; Türkiye'nin yerli otomobili TOGG, blockchain platformu Ava Labs ile iş birliğine gidiyor. Yapılan paylaşımda, 'Dünyanın önde gelen blockchain platformu Ava Labs ile bir ilke imza atıyoruz.' denildi.

Otomobil 07.01.2022, 11:55 07.01.2022, 12:49
Abone ol
TOGG'dan heyecanlandıran işbirliği paylaşımı: Bir ilke imza atıyoruz

Türkiye'nin yerli otomobili TOGG, ABD'nin Las Vegas şehrindeki Consumer Electronic Show Fuarı'nda sergilendi. Ziyaretçilerin büyük ilgi gösterdiği otomobil ilk kez dünya sahnesinde görücüye çıktı. 

GURUR GÖZYAŞLARI

Tarihi günde TOGG Ceo'su Gürcan Karakaş kendisiyle yapılan özel röportajda gözyaşlarına hakim olamadı. Karakaş, "Daha iyisini yapacağız. Oyunun içerisinde bir oyuncu olduğumuzu söylemek için geldik. Oyunun içerisine dahil olduk ve hızla da ilerliyoruz" ifadelerini kullandı.

'BİR İLKE İMZA ATIYORUZ'

Dünya sahnesine çıkan ve ziyaretçileri mest eden yerli ve milli otomobil TOGG, blockchain teknolojisine yönelik önemli bir adım atıyor. TOGG'un Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda, "Dünyanın önde gelen blockchain platformu Ava Labs ile bir ilke imza atıyoruz. Bu iş birliğiyle geliştireceğimiz blockchain altyapısı sayesinde kullanıcılar, Togg ekosistemindeki her türlü ürün ve hizmete güvenli bir şekilde erişebilecek." ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!