banner2

Togg'da tarih belli oldu! Ön sipariş hakkı sunan NFT açık artırması başlıyor

Türkiye'nin yerli otomobili Togg "100. Yıl Özel Seri" NFT koleksiyonu için açık artırma 5 Şubat'ta başlayacak. Togg'un Trumore mobil uygulamasında ön sipariş hakkı 3 yöntemle sunulacak.

Otomobil 01.02.2023, 14:34 01.02.2023, 15:32
Abone ol
Togg'da tarih belli oldu! Ön sipariş hakkı sunan NFT açık artırması başlıyor

Türkiye Yüzyılı projeleri arasında yer alan yerli otomobil Togg, "100. Yıl Özel Seri" NFT koleksiyonunu açık artırma yöntemiyle kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. 

5 ŞUBAT'TA BAŞLIYOR

Togg'un sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; ''2023 yılının Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında öncelikli olarak teslim edilecek 2023 adet ile sınırlı 100. Yıl Özel Seri Togg Akıllı Cihaza ön sipariş hakkı sunan NFT açık artırması 5 Şubat’ta Trumore’da başlıyor! NFT Alım Platformumuzu şimdi @ToggTrumore'da keşfedebilirsiniz.''

ÖN SİPARİŞ HAKKI 3 YÖNTEMLE SUNULACAK

Ayrıca satın alınan NFT'nin bedeli, Togg akıllı cihazına sahip olma bedelinden bağımsız olacak. Togg'un Trumore mobil uygulamasında ön sipariş hakkı 3 yöntemle sunulacak. NFT açık artırması o yöntemlerden biri. 5 Şubat'ta kullanıma sunulacak eklentide Togg'a ilişkin dijital eserler satılacak. Burada öne çıkanlar, sipariş hakkı elde edecek.

DİĞER SEÇENEK 'YENİLİG' YARIŞMASI

Bir diğer seçenek de YeniLig Yarışması olacak. Trumore'daki çekiliş bölümü de ön sipariş için kullanılacak. Trumore uygulaması dijital marketlerden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!