banner2

İstanbul Havalimanı'nda sergilenen Togg mest etti: Çok fantastik, harika bir tasarımı var

Türkiye'nin otomobili Togg İstanbul Havalimanı'nda sergilenmeye başladı. Görücüye çıkan Togg, herkesi mest etti. İstanbul'dan Tunus'a seyahat eden Abir Mahjoub isimli yolcu "Aracın kapıları çok güzel. Daha önce böyle bir model görmedim. Çok fantastik, harika bir tasarımı var." ifadelerini kullandı. Türkiye'nin yerli otomobili Togg, İstanbul Havalimanı'nda ay sonuna kadar sergilenmeye devam edecek.

Otomobil 06.12.2022, 16:41 06.12.2022, 16:59
Abone ol

Türkiye Yüzyılı vizyonu perojeleri arasında yer alan Türkiye'nin yerli otomobili Togg, Cumhuriyet2in 99. yaşını kutladığı tarihi günde Gemlik'te banttan indirildi. 2023 yılının Mart ayında yollarda olması beklenen Togg, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde sergilenmeye başladı. Havalimanında yerli ve yabancı yolcuların yoğun ilgi gösterdiği yerli otomobil Togg'un fotoğrafını çekmek isteyenler aracın çevresinde kalabalık oluşturdu. 

''ÇOK BEĞENDİM ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM''

Hollanda'da ikamet eden gurbetçi vatandaş Muharrem Uğurlu, elektrikli araç kullanıcısı olduğunu belirterek, Togg'un iç ve dış tasarımını çok beğendiğini dile ifade ederken şu açıklamayı yaptı; ''Araç çok güzel ve şık. Tabii ki içine oturup bakmak ve test sürüşü yapmak lazım. Çok beğendim. Almayı düşünüyorum." 

''ÇOK ÇEKİCİ''

İstanbul'dan Tunus'a seyahat eden yolcu Muhammed Mahjoub ise aracı görür görmez incelemeye başladı ve hayran kaldı. Mahjoub, havalimanında aracı görmenin sürpriz olduğunu belirtirken "Araba çok güzel, görünce çok şaşırdım. Dış dizaynını çok beğendim. Çok çekici. Dışarıdan içeriye girdiğimde arabanın yanına geldim." dedi.

''ÇOK FANTASTİK''

Muhammed Mahjoub kardeşi Abir Mahjoub ise "Aracın kapıları çok güzel. Daha önce böyle bir model görmedim. Çok fantastik, harika bir tasarımı var." ifadelerini kullandı.

''AY SONUNA KADAR SERGİLENECEK''

Türkiye'nin yerli otomobili Togg, İstanbul Havalimanı'nda ay sonuna kadar sergilenmeye devam edecek.
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!