Yandex Metrica

Fiat Egea yeni kasa ne kadar, kaç TL olacak? Fiat Egea yeni kasa Türkiye'ye ne zaman gelecek? EYLÜL 2023

Fiat Egea yeni kasa ne kadar, kaç TL olacak? Fiat Egea yeni kasa Türkiye'ye ne zaman gelecek? EYLÜL 2023

Türkiye'de en çok tercih edilen otomobil modellerinden biri olan Fiat Egea, artık yeni bir tasarım ve versiyonla yollarda olacak. Peki Fiat Egea yeni kasa ne kadar, kaç TL olacak? Fiat Egea yeni kasa Türkiye'ye ne zaman gelecek?

Otomobil

23.01.2024, 21:22

Türkiye'de en çok satılan otomobiller arasında öncü konumda bulunan Fiat Egea, uzun bir süre sonra yeni bir tasarım değişikliği ile karşımıza çıkacak. Hatırlatmak gerekirse, Egea modeli ilk olarak 2015'in son çeyreğinde piyasaya sürülmüştü. Dolayısıyla Türkiye'nin en çok tercih edilen otomobili, Türkiye yollarında 8 yılı aşkın bir süredir hizmet veriyor.

Bu 8 yılın sonunda, Fiat Egea'nın tasarımında önemli değişiklikler yapma kararı alındı. Bilinmelidir ki, Fiat Egea Avrupa'da "Tipo" adıyla satılmaktadır. Ayrıca, ABD pazarında ise "Dodge Neon" adıyla tanınmaktadır. Peki Fiat Egea yeni kasa ne kadar, kaç TL olacak? Fiat Egea yeni kasa Türkiye'ye ne zaman gelecek?

 

AVRUPA'DA CRONOS OLARAK BİLİNİYOR

Şu an için Egea'nın yeni modeli Avrupa'da "Cronos" olarak bilinmektedir. Ancak Türkiye'de makyajlı versiyonu "Cronos" adıyla değil, yeni bir tasarım olarak "Egea" olarak piyasaya sürülecektir.

FİAT EGEA YENİ KASA NE KADAR, KAÇ TL OLACAK?

Fiat, genellikle kasa değişiklikleri sırasında fiyatlarda büyük artışlar yapmayan bir marka olarak bilinir. Bu nedenle 2023 sonunda Egea'nın fiyatı ne olursa, 2024 yılında gelecek yeni kasa Egea'nın aynı fiyat etiketine sahip olması muhtemeldir. Ancak, kesin bilgiye sahip olabilmek için resmi duyuruları beklemekte fayda var.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading