Yandex Metrica

Donarak ölen sığınmacıların arkadaşları Yunan zulmünü böyle anlattı!

Yunanistan sınırında donarak hayatını kaybeden düzensiz göçmenlerin arkadaşları şahit oldukları o korkunç olayları anlattı. Yunanistan tarafından kendilerine üç gün boyunca yemek ve su verilmediğini dile getiren Bangladeş uyruklu Riyaz A., ''Üzerimiz inceydi, çok yağmur yağıyordu. Çok üşüdük. Bizi Türkiye'ye gönderdiler. Biz hızlı hareket ettik, diğer arkadaşlar dinlendi. Oturmadık, devam ettik, araç bulduk" dedi. Öte yandan, Türk askerine teşekkürlerini ileten Suriye uyruklu Enver Yılmaz, ''Bizi o şekilde botlara koyup Türkiye tarafına gönderdiler. Türkiye'den Türk askerlerinden Allah razı olsun. Bize ayakkabı, elbise, yemek verdiler." dedi.

Multimedya

23.01.2024, 22:54

Yunanistan sınırında donarak hayatını kaybeden düzensiz göçmenlerin arkadaşları şahit oldukları o korkunç olayları anlattı. Yunanistan tarafından kendilerine üç gün boyunca yemek ve su verilmediğini dile getiren Bangladeş uyruklu Riyaz A., ''Üzerimiz inceydi, çok yağmur yağıyordu. Çok üşüdük. Bizi Türkiye'ye gönderdiler. Biz hızlı hareket ettik, diğer arkadaşlar dinlendi. Oturmadık, devam ettik, araç bulduk" dedi.

Öte yandan, Türk askerine teşekkürlerini ileten Suriye uyruklu Enver Yılmaz, ''Bizi o şekilde botlara koyup Türkiye tarafına gönderdiler. Türkiye'den Türk askerlerinden Allah razı olsun. Bize ayakkabı, elbise, yemek verdiler." dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading